AK Parti vekil aday adayının Periscope kazası: Uyurken kaydedildi!

AK Parti vekil aday adayının Periscope kazası: Uyurken kaydedildi!
AK Parti vekil aday adayının Periscope kazası: Uyurken kaydedildi!
7 Haziran seçimlerinde AK Parti'den milletvekili aday adayı olan Avukat Meltem Banko, Twitter'dan Periscope uygulaması ile canlı yayın yaptıktan sonra programı kapatmayı unuttu. Banko'nun uyuduğu sırada horlaması ve sayıklamalarını kaydeden Twitter kullanıcıları videoyu YouTube'da paylaştı. Banko daha sonra paylaşımını sildi.

RADİKAL - 7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti 'den milletvekili aday adayı olan Avukat Meltem Banko, son günlerin popüler uygulaması Periscope kazazına uğradı. 

Banko, Twitter 'ın Twitter'ın canlı yayın uygulaması Periscope'tan takipçilerine yayın yaptı. Ancak programı kapatmayı unutup yattı. Yaklaşık 4 bine yakın takipçi Banko uyurken çıkardığı sesler üzerine uzun süre yorum yaptı.

Horlama ve sayıklama seslerini kaydeden kullanıcılar videoyu YouTube'dan da paylaştı. Banko olayı farkeder etmez linki Twitter hesabından sildi. 


  http://www.radikal.com.tr/138301013830101

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  karma polis - ocul

  Bazi okurlarin belki bilmedigi sey ise, ilgili sahsin meshur olmasinin tek sebebinin eksi sozlukte hakkinda cikan girdileri usenmeyip sildirmesi. Zaten bu horlama olayinin boyle buyumesinin sebebi de kendisinin bu kimilerine itici gelen davranista bulunmus olmasi.