AK Parti'den Ahmet Hakan'a saldıran üyelerine ihraç kararı

AK Parti'den Ahmet Hakan'a saldıran üyelerine ihraç kararı
AK Parti'den Ahmet Hakan'a saldıran üyelerine ihraç kararı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'a yönelik saldırıyı gerçekleştiren 3 kişinin AK Parti üyesi olduğununun belirlendiğini ve partiden ihraçlarına karar verildiğini açıkladı.

RADİKAL - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gazeteci Ahmet Hakan Coşkun'a yapılan saldırıyla ilgili olarak, saldırganlardan 3'ün AK Parti üyesi olduğunu tespit ettiklerini belirtirken, "Bu 3 kişinin tedbirli olarak ihraç edilmesine karar verildi. Şiddete başvuran bu şahısların ihracı hızla gerçekleşecektir" dedi.

Ahmet Hakan'a ameliyat!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik twitter hesabından Ahmet Hakan'a yapılan saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu. Saldırganlardan 3'ünün AK Parti üyesi olduklarının tespit edildiğini ve söz konusu kişilerin partiden ihraç edileceğini ifade eden Çelik'in mesajı şöyle:

Abdullah Gül'den Ahmet Hakan açıklaması

"Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun'a yapılan saldırı sonrasında, saldırganlardan 3'ünün Partimizin üyesi olduğuna dair haberleri dikkatle inceledik. Saldırganlardan 3'ünün partimize üyelik kaydının olduğu tesbit edildi. Ve bu 3 kişinin tedbirli olarak ihraç edilmesine karar verildi. Bu zihniyetin partimizde yeri yoktur. Partimizin mahkum ettiği bir zihniyete sahip olanlar, bırakın üyeliği, Ak Parti'nin yakınından bile geçemezler. Şiddete başvuran bu şahısların ihracı hızla gerçekleşecektir. Bunların Ak Parti ile organik bağı olamaz. Gazetecilere dönük şiddeti bir kere daha lanetliyoruz."

Ahmet Hakan'a saldırı için hangi gazete ne dedi?

Saldırıdan sonra Ahmet Hakan'a yakın koruma


  http://www.radikal.com.tr/144419314441932

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  4. tekil şahıs - Dedemkorkut

  Saldırganlardan 3 ünün AKP'li olduğunu öğrendik. 4. şahsın hangi partinin üyesi olduğu hakkında ketum davranmanızın özel bir nedeni var mıdır? Yoksa 4. şahsı adam yerine koymuyor musunuz?

  Samimiyetsiz - adeniza

  AKP ayak takımını ihraçta tereddüt etmemiş ve ne kadar erdemli olduklarını da anlatmaktan geri durmamışlar. İyi de işçi tekmeleyen yusuf yerkel hala partide ve el üstünde tutuluyor. Bu işin azmettircisi olabileceği düşünülen vekiliniz de yerinde duruyor. Samimiyetinize inanalım mı?