Ak Partili Salih Kapusuz'dan sert açıklama: Gücümüzü okyanus ötesinden almayız

Ak Partili Salih Kapusuz'dan sert açıklama: Gücümüzü okyanus ötesinden almayız
Ak Partili Salih Kapusuz'dan sert açıklama: Gücümüzü okyanus ötesinden almayız
AK Parti Ankara Milletvekili Salih Kapusuz, "AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden ne de kirli ittifaklardan almaktadır. 27 Nisan Muhtırası sonrası, kapatma davası sonrası nasıl dik durduysak bu yıpratmalara karşı da öyle dik duracağız" dedi.


İşadamları ve siyasetçileri kapsayan yolsuzluk operasyonuyla ilgili Twitter'da açıklama yapan AK Parti Ankara Milletvekili Salih Kapusuz,"Son günlerde, kökü dışarıda olan bazı mihraklarca Ak Parti’yi yıpratmaya yönelik itibarsızlaştırma ve karalama kampanyaları yürütülmektedir" dedi. Kapusuz'un meajları şöyle:

* Birkısım medya, sermaye ve çeteler; dışardan güdümlü olduğu anlaşılan ve önceden hazırlandığı belli olan 1 psikolojik operasyonu yürütmektedir.  Hedef açıktır; Hedef 11 yıldır istikrarı yakalamış büyüyen ve güçlenen Türkiye ’dir.

* AK Parti’nin 11 yıldır hem içeride hem dışarıda ülke çıkarlarını gözeten politikalar izlemesi ve artık Türkiye’nin dünyada söz sahibi olması birçok şer odağını rahatsız etmiştir. İçeride ve dışarıdaki bu şer odakları ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar Milli İrade’ye boyun eğdiremeyecekler. Herkes bilsin ki AK Parti iktidarı bu milletin kendisine verdiği emanete hiçbir zaman halel getirmeyecektir.

* Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve çetelere bugüne kadar boyun eğmedik bundan sonra da eğmeyeceğiz.

* 27 Nisan Muhtırası sonrası, Kapatma Davası sonrası nasıl dik durduysak bu yıpratmalara karşı da öyle dik duracağız. Birileri manşetlerle,kirli oyunlarla, tehditlerle ve kurdukları tuzaklarla AK Partiyi köşeye sıkıştırabileceğini sanıyor ama yanılıyorlar. AK Parti'nin arkasında koca bir millet var. AK Parti hesabı yalnızca ve yalnızca millete verir.

* AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden nede kirli ittifaklardan almaktadır. AK Parti gücünü sadece milletten almaktadır.

* Birileri boşuna ellerini ovuşturmasın. Türkiye’nin yolu değişmez, Türkiye emin adımlarla yoluna devam eder ve kurulan tuzakları bir bir bozar

* İnanıyorum ki bu yıpratma sürecinden de milletimizin desteğiyle AK Parti daha güçlü çıkacak ve 30 Martta Millet bu odaklara dersini verecektir


  http://www.radikal.com.tr/116683111668315

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hangi an itibariyle - AKACAK MECRA BULAMAYAN

  Bu güce ulaşana kadar güçlerini kullandığınız, işbirliği yaptığınız yol arkadaşlarınız artık size hizmet etmiyor diye mi? Artık ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz için mi? Paylaşamadığınız şeyler olduğu için mi? Bir tam dökülün, az biraz biliyoruz beraber yürünen yolları, az biraz tahmin ediyoruz ayrılınan yolları.Siz abdestinize namazınıza güveniyorsunuz ama o hesabı Allah'a verin. Bize bizden aldıklarınızı, bizim üzerimizden yaptığınız hesapları anlatın. Gezicileri tanıyorum ama sizinkileri tanımıyorum.

  güç ordan değil. - muratsuyur

  okyanus ötesine gitmeye gerek yok gücünüzü evlerinizdeki ayakkabı kutularından aldıgınız belli :) ülkeyi komedi dükkanına çevirdiniz iyice

  Bunları geçelim - ridvanozgur

  Aynen aynen de biz bunları geçelim kayıp dolarcıklardan, altıncıklardan bahsedelim, kul hakkından bahsedelim sonra fitne fesadı konuşuruz.

  İSPATLANDI - ETHİCAL

  Yolsuzluklar ve hırsızlıklar KANITLANDI: 24 saat içinde 5 emniyet müdürü bir savcı görevden alındı.

  AK Parti = Bizde yolsuzluk olmaz, olsa da yedirmeyiz - PAN-ZEHİR

  Partinin adı AK Parti; AKP'li bir politikacı, belediye başkanı, iş adamı rüşvet almaz,vermez,adam kayırmaz...tüm bunlar olsa bile tepki belii; "biz adamımızı yedirmeyiz" zihniyet bu maalesef!!Okyanus ötesine uzayacağına önce lağım gibi etrafa saçılan pislikleri temizleyin, bırakın da savcılar rahat çlışsın varmı yok mu olaylar anlayalım.Sizin yanlış politikalarınız yüzünden bu ülke daha fazla oyalanamaz.