scorecardresearch.com

Ak Parti milletvekilinin Kürtçe türküsü ağlattı

Jale Binay'ın sunduğu "Sabah Kahvesi" programına konuk olan Ak Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan canlı yayında Kürtçe türkü söyledi.

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle


Programda hazırladığı sosyal sorumluluk projeleriyle meclisteki diğer çalışmalarından bahseden milletvekili Orhan, program sunucusunun isteğini kıramadı ve canlı yayında Kürtçe türkü söyledi. Ekran başındaki izleyicilere duygulu anlar yaşatan Gülşen Orhan, güzel sesiyle herkesi etkiledi.


ETİKETLER:

haber

,

Kürtçe

http://www.radikal.com.tr/103685910368596

YORUMLAR
(6 Yorum Yapıldı)
Tüm Yorumları Gör

Ne yapsaydi - Dengeli

Ne yapsaydi, yani birileri gibi daga mi ciksaydi silaha mi sarilsaydi? Halka hizmet siddetle olsaydi dünya icinden cikilmaz bir hal alirdi. Örnegin Memozin eline silah almamistir ama siddeti savunanlardan daha cok kürd diline faydali olmustur.

milletvekili - 4x4@arat

siniz ama kimin vekilligini yapiyorsunuz.akp sizleri iyi kullaniyor gun gelecek kendinizden utanacaksiniz gercek milletvekili olamadiginiz icin.gercek kurtlerin cogu dilleri icin cok buyuk eziyet cekerken sizde kaymagini yiyin afiyet olsun size.

DİYECEK BİŞEY YOKK.. - kudi47

Sayın Vekil sesin güzell amaaa keşkee hazıra konan biri değilde, o dil için bişeyler yapan biri olarak aklımı meşkul eden biri olsaydınız... neysee sizi vicdanınızla başbaşa bırakalımm...

duygu - Kantocu

Ne kadar duygulandık ne kadar duygulandık.Sevgili milletvekili başbakan tek tek tek diye sıralarken hararetle alkışlamakla meşguldü.Nasıl oldu ve ne oldu ki bunca zaman elleri mi yoruldu,seçimi mi hatırladı,başbakandan icazet mi aldı.Bu ara şarlatanların hazırladığı popstara da katılsa ya.Şovu tam olsun.Birileri bedeller ödesin,böyleleri de kalkıl artistlik yapsın.Yazık diyorum sadece.Oysa ne çok şey söylemek istiyordum..

BEDEL VE ŞOW - nuri_silvan

gülşen hanımın sesi güzel gerçekten. Fakat insan düşünmeden edemiyor. Birileri kürt dilini yaşatmak için her türlü bedeli öderken hanımefendiler ortada yok. ama sıra şova gelince herkesten önce çıkıp şovunu yapar. (TRT 6 in açılışındada söylemişti)

Her Şeyin Sonunda... - rögar kapağı

Halkının dilini böyle güzel seslendirdiği gibi insanca taleplerini de güzelce dilllendirebilseydi keşke... Onca şeyler yaşandı, çıkıp da halkının taleplerinin arkasında duramadılar. AKP'li Kürt milletveklleri halkının bağrına sığınamayacaklar... Martin Luther King'in dediği gibi her şeyin sonunda "Düşmanlarımızın sözlerini değil, dostlarımızın sessizliğini hatırlayacağız." Saygılarımla...