Akif Beki: Şike delilleri palavra çıktı

Akif Beki: Şike delilleri palavra çıktı
Akif Beki: Şike delilleri palavra çıktı
CNN Türk'te yayınlanan 'Karşı Gündem' programında konuşan, Başbakan Erdoğan'ın eski danışmanlarından, Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki, 'şike davası' olarak bilinen soruşturmadaki deliller için "palavra çıktılar" dedi.

İSTANBUL17 Aralık operasyonunun gündeme bomba gibi düşmesinin ardından eski davalarla ilgili çarpıcı yorumlar da ortaya çıkmaya başladı.

CNN Türk'te yayınlanan 'Karşı Gündem' programında konuşan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın eski danışmanlarından, Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki, yolsuzluk operasyonlarının konuşulduğu programda şike davasına ilişkin çok çarpıcı bir yorumda bulundu.

CNN Türk ekranlarında gazeteci Aslı Aydıntaşbaş’ın hazırladığı Karşı Gündem' programının bu sabahki bölümünde, bir dönem Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın basın danışmanlarından biri olan, Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki’nin sözleri damga vurdu. Beki, ‘şike davası’ olarak bilinen soruşturmadaki deliller için "palavra çıktılar" dedi.

17 Aralık operasyonunda ortaya atılan iddiaların ve belgelerin gerçek olmayabileceğini ve davayı daha sarsıcı hale getirmek için bu tarz iddiaların ortaya atıldığını ifade eden Akif Beki, örnek olarak 3 Temmuz 2011'de başlayan ve 2 yılı aşkın süredir gündemden hiç düşmeyen şike soruşturmasını gösterdi.

DHA

Rıza Sarraf bakana sormuş: Beni dinliyorlar mı?

Operasyon dosyası Zekeriya Öz'den alındı

Ayakkabı kutusunda 4,5 milyon dolar bulundu


  http://www.radikal.com.tr/116683611668362

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bayağılık - mesdi

  beyefendi;cemaat ile akp düşman kardeşler değilken son derece haklı bir dava olan şike davası ile ilgili bu tür yorumlar yapmazken şimdi mi aklına gelmiş,geçmişe yönelik bu yorumu yapıyor.

  İSPAT - ETHİCAL

  Yolsuzluklar ve hırsızlıklar KANITLANDI: 24 saat içinde 5 emniyet müdürü bir savcı görevden alındı.