'Akil'ler yarın ilk kez bir araya geliyor

'Akil'ler yarın ilk kez bir araya geliyor
'Akil'ler yarın ilk kez bir araya geliyor

Akiller heyetinde yer alan isimler daha önce Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde Başbakan Erdoğan ile bir araya gelmişlerdi.

Bir süredir 7 bölgede 'çözüm süreci'yle ilgili çalışmalarını sürdüren 'Akil İnsanlar Komisyonu' sahada edindikleri izlenimlerle yarın ilk kez bir araya geliyor.

Radikal.com.tr - Bir süredir 7 bölgede ‘çözüm süreci’yle ilgili çalışmalarını sürdüren ‘Akil İnsanlar Komisyonu’ sahada edindikleri izlenimlerle yarın ilk kez bir araya geliyor. Akiller heyetinde yer alan isimler daha önce Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmişlerdi.

Bu kez Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile bir araya gelecek olan Akil İnsanlar Komisyonu’nun bölge başkanları, edindikleri ilk izlenimleri karşılıklı olarak paylaşacak. 

7 bölgede 9’ar kişilik ekipler halinde çalışan Akil İnsanlar Komisyonu’nda bölge başkanlıklarını, Rifat Hisarcıklıoğlu (Akdeniz), Can Paker (Doğu Anadolu), Tarhan Erdem (Ege), Yılmaz Ensaroğlu (Güneydoğu), Ahmet Taşgetiren (İç Anadolu), Deniz Ülke Arıboğan (Marmara) ve Yusuf Şevki Hakyemez (Karadeniz) yapıyor.