AKP ilçe binasına giren silahlı kişi gözaltına alındı

AKP ilçe binasına giren silahlı kişi gözaltına alındı
AKP ilçe binasına giren silahlı kişi gözaltına alındı
AK Parti Kartal İlçe binasına silahlı bir kişi girdi. Saldırgan özel harekat ekiplerinin düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirildi.

RADİKAL - Kartal, Üsküdar Caddesi'nde AK Parti Kartal İlçe teşkilatı binasına giren silahlı bir kişi binayı işgal etti. Binadakileri dışarı çıkaran şahıs, 7 katlı binanın en üst katındaki iki pencere camını kırdı ve üzerinde kılıç motifinin de olduğu bir Türk Bayrağı astı. Olay yerine sevk edilen çok sayıda polis çevre güvenliği aldı.
Olay yerinde bir ambulans da hazır bekletildi. Eylemcilerden biri zaman zaman cama çıkarak kalabalığa doğru konuşma yaptı. Saldırgan özel harekat ekiplerinin düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirildi. (Murat DELİKLİTAŞ-Cengiz ÇOBAN/İSTANBUL/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/132582713258273

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - user600578

  Bu kadar dümenci olunmaz ya. O kılıç lı bayrağı da güzel uydurmuşlar

  Senaryo mu? - user986363

  Ön yargılı değilim ve olmak da istemiyorum. Ancak seçim öncesinde bu tip olaylar bana hiç normal gelmiyor. AKP ya da Tayyip Erdoğan git gide azalan milliyetçi oyları yine kendilerine çekmek için bazı maşaları kullanarak buna benzer parti binasına silahlı saldırı senaryolarını oynatıyor olabilir. Bu ülkede artık her şey olasılık dahilinde.

  hadi hayırlısı - user397066

  Seçim öncesi beklenen provakasyonlar dün itibariyle başladı. Hayırlısı olsun diyelim. Şu bayrağı yapan derin abiyide tasarımından dolayı tebrik ederim..