AKP'li Başkan: Rize kutsal topraklar, ümmetin liderinin memleketi

AKP'li Başkan: Rize kutsal topraklar, ümmetin liderinin memleketi
AKP'li Başkan: Rize kutsal topraklar, ümmetin liderinin memleketi
Sinop'un Boyabat ilçesinin AKP'li Başkanı Şefik Çakıcı, yaptığı konuşmada Rize'yi 'kutsal topraklar, ümmetin liderinin memleketi" olarak tanıttı.

Sinop’un Boyabat İlçesi’nin AKP ’li başkanı Şefik Çakıcı, katıldığı Bayat Köyü şenliklerinde Rize için “kutsal topraklar ve ümmetin liderinin memleketi" diye tanıttı. Haberimsen gazetesinden Ali Osman Önder’in haberine göre, Boyabat İlçe Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, AKP Sinop Milletvekili adayı Nazım Maviş ve Durağan ilçesi AKP’li Belediye Başkanı Ahmet KIlıçarslan’ın da katıldığı etkinlikte konuşan Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı şenlik alanına Rize’den gelen misafirlere dönük yaptığı konuşmada, “Rize’den gelen çok güzel misafirlerimiz var, biliyorsunuz Rize kutsal topraklar. Ümmetin liderinin memleketi Rize” dedi. ( ODATV )


  http://www.radikal.com.tr/143557914355792

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yaziklar olsun - kocero 21

  yaziklar olsun oradaki insanlardamüslümanim diye alkis tutuyorlar, islam dinini rezil etiniz dünyaalemine karsi,

  Son Peygamber - Selimserincan

  Ümmetin Lideri kimdir? RTE mi? Öyleyse siz onu peygamber ilan ediyorsunuz. Rize de kutsal topraklar olduğuna göre hiç şüphe kalmadı...sonunda sapıtacağınızı biliyordum ama bu kadar da değil. Varınızı yoğunuzu kurban etmeye hazır olduğunuz; yani tanrılaştırdığınız adam, istediğini elde edip başkan olursa haliniz ne olur biliyor musunuz?...tebaa olursunuz tebaa...O da padişah. Sonra bağırırsınız "Padişahım çok yaşa".