AKP'li başkandan 'Gelecek için çalıyoruz' özrü

AKP'li başkandan 'Gelecek için çalıyoruz' özrü
AKP'li başkandan 'Gelecek için çalıyoruz' özrü

Hediye paketlerini okullarda bizzat AKP'li Belediye Başkanı Hasan Kalın dağıttı.

Eskişehir'in Seyitgazi İlçesi Belediye Başkanı Ak Partili Hasan Kalın, öğrencilere dağıtılan içerisinde kırtasiye setinin olduğu kağıt poşetlerin hatalı basım sonucunda 'Gelecek için çalışıyoruz' yerine 'Gelecek için çalıyoruz' yazıldığını belirterek özür diledi.

RADİKAL - Eskişehir Seyitgazi'de AKP Belediye Başkanı Hasan Kalın, basım hatasının kurbanı oldu. Belediye, içinde kırtasiye malzemelerinin olduğu poşetleri okulda öğrencilere dağıttı. Dağıtıma Belediye Başkanı Kalın da katıldı. Ancak, poşetlerin üzerinde hatalı basım sonucunda 'Gelecek için çalışıyoruz' yerine 'Gelecek için çalıyoruz' ibaresi yer aldı.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in Eskişehir'de fotokopisini gösterip, "Son günlerde Eskişehir'de bir AKP belediye başkanı şöyle bir şey bastırmış ve dağıtmış. Allah'ın işine bak gelecek için çalıyoruz. Görüyor musunuz" diye eleştirdiği olayla ilgili olarak Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın facebook sayfasında açıklama yaptı.

Belediye Başkanı Hasan Kalın, yazım hatası düzeltilmiş yeni kağıt poşetleri gösterdi (altta)

Yeni basılan ve doğru yazılan 'Seyitgazi Belediyesi. Gelecek için çalışıyoruz' yazılı kağıt poşetin fotoğrafını da kendisiyle birlikte yayınlayan Hasan Kalın şöyle dedi:

'İlkokula yeni başlayan öğrencilerimize dağıttığımız kırtasiye seti çantalarından bazı hatalı basılanlar dağıtım esnasında yenilerinin arasına karışmıştır. Bu dağıtım esnasında gerçekleşen hatadan dolayı özür diler, kamuoyunun doğru bilgilenmesi adına; Bizler tüm personellerimizle birlikte 'Gelecek için çalışıyoruz.'
DHA-Hakan TÜRKTAN


  http://www.radikal.com.tr/146182314618233

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  itiraf.. - sblgngr

  Şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söylermiş.

  TRAJİKOMİK - user854010

  Ülkenin başbakanı zalimin yanındayız der. Belediye başkanı çalı(şı)yoruz! der. Hepsinin de dili sürçer ama Allah bu. Kimin ağzından neyi döktüreceğini çok iyi biliyor.

  Mualefet - Basiretsiz - user389638

  Bir yerde hırsız,çalıyor,diktatör gibi kelimelerle mualefet yapmak aciziyettir.Bakıyorum Chp-Mhp-Hdp hepsi aynı cizgide aynı söylemlerle 1 yıldır deyiştirmeden aynı kaset gibi tekrar ediyorlar eger mualifsen öyle bir stratejin olmalı ki iktidardaki oyları alma gücünü oluşturacak insanları barındırmalı ve ufuk cizgisini yüceltmektir mualefet ama nerde dandik sacma ucuz şeylerle bu partilerin anılması bizim daha 100 yıl geride olduğumuzun göstergesidir.