AKP'li Eronat, Baydemir'in tabelasını ayağı ile itti

AKP'li Eronat, Baydemir'in tabelasını ayağı ile itti
AKP'li Eronat, Baydemir'in tabelasını ayağı ile itti
Diyarbakır'daki 10 Kasım törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir katılmadı. Atatürk Anıtı'nda Belediye Başkanının duracağı yeri gösteren tabelayı Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat ayağı ile iterek, onun yerine Milletvekili tabelasını koydu.

DİYARBAKIR - Diyarbakır'daki 10 Kasım törenleri Atatürk anıtına çelenklerin konulması ile başladı.

Anıt Parktaki törene Vali Cahit Kıraç, 7'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Abdullah Recep, Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat ve askeri ve sivil protokol üyeleri katıldı. Valilik görevlileri protokolun durması gereken yerlere kurumların adının yazılı olduğu tabelaları yerleştirirken, Milletvekili Eronat Vali'nin solunda yer alan, 'Belediye Başkanı' yazılı tabelayı ayağı ile ileriye iterek, Milletvekili yazılı tabelayı onun yerine getirdi.

Bunu gören Vali Cahit Kıraç'ın talimatı ile 'Belediye Başkanı' yazılı tabela korumalar tarafından bulunduğu yerden kaldırıldı.

Çelenk koyma töreninden sonra İstiklal Marşı okundu ve bayraklar yarıya indirildi. Protokol üyeleri daha sonra Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen Atatürk'ü anma programına katıldı.

DHA - Bayram BULUT

Adana Valisi: O gavatı bana getirin

10 Kasım töreninde Andımız'ı okudular


  http://www.radikal.com.tr/1160002116000226

  YORUMLAR
  (26 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  23 yorum - celal103

  23 filmi seyretim sonuc diramatikti. 23 yorumu okudum benim butun yorumlarima iki olumsuz oy veren kisilerde bu yorumlara olumsuz oy vermemisler. Eronat bir durup dusunme becerisi gosterse orada BDP'nin oylariyla bir BDP milletvekili olarak bulundugunu ANLAR. O zaman bu is boyle degildir der. Ama Eronat hala cocugun kkaybettigi ilk gunku intikam duygusu ile yasadigini ve bu isi kan davasi olarak gordugunu acik acik olarak soylemektedir. Yaziktir Gunahtir.

  eeeee sirin gözükme halleri bunlar - cihantan

  Bu bayanda Mehmet metiner gibi ayni postun icinde, bu halk attigin o tekmeyi unutmaz hanfendi

  Oyacık - Bratz

  Oya hanım çok atletik duruşlar sergiliyor, tekmeye bak nasıl da gururlandı ama.

  oya hanım bir dakka! - zebda

  oya hanım bdpye tepkiniz var anladık ama bizim de size var: hem erkeklerle yanyana duruyorsunuz hemde başınız açık..başbakan içteniçe size sitem ediyordur..lutfen kızlı erkeklı durmayın ve hemen turban takın..cunku başbakanınızın dediği gibi siz erkeklerden daha aşağıdasınız...ah oya hanım nasıl kandırılıyorsunuz!

  hıncın sebebi... - melaye_cizire

  alamadığı oyların hıncıdır. tabeladaki isme bilene tahammül edemiyor. eee, halk neden size tahammül etsinki sayın eronat? yok ben seçilmişim diyorsanız durumun rengi değişir.

  GÖSTERMELİK - Atölye

  Göstermelik şova yönelik hareketler

  ... - user1077380

  bir hak gaspçısından daha fazlası ...