AKP'li vekilden 'Osmanlı'nın 80 yıllık arası sona erdi' retweeti

AKP'li vekilden 'Osmanlı'nın 80 yıllık arası sona erdi' retweeti
AKP'li vekilden 'Osmanlı'nın 80 yıllık arası sona erdi' retweeti
AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, sosyal medya hesabından 16 devleti temsil ettiği öne sürülen askerler ile Abbas ve Erdoğan'ın fotoğrafına yapılan "Osmanlı'nın 80 yıllık arası sona erdi" tweetini, retweet etti." Görüntü muhteşem. Anlayana" yazdı.

RADİKAL-Ak Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, sosyal medya hesabından yaptığı yorum tartışma yarattı. Milletvekili Babuşçu, Filistin Devlet Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tarihteki temsili Türk askerleri ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa yorumda bulunan Babuşçu, "Görüntü muhteşem. Filistin'i vermediği bahanesiyle yıkılan Osmanlı ve Filistin Devlet Başkanı'yla Cumhurbaşkanı'mızın arka plan görüntüsü. Anlayana.

80 YILLIK ARA SONA ERDİ

Babuşçu bir başka Twitter kullanıcısının "Ey Haçlılar ! 600 senelik imparatorluğun 80 yıllık arası sona erdi.. Geliyoruz ! Büyük Osmanlı yürüyüşü başladı" tweetini de retweet etti (kendi hesabında paylaştı) 

 

 

16 Türk devletinden hallice 9 Ak Saray ziyareti

 


  http://www.radikal.com.tr/127271812727184

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  TÜRKÜM - user963407

  Ceddim belli atam belli, Toprak belli vatan belli, Şehit olup yatan belli, Türkoğlu Türk'üm ben... Bir sabah ağarınca tan, Ergenekon'da yazıldı destan, Bu topraklar sanmaki bostan, Türkoğlu Türk'üm ben... Oğuz boylum asil soylum, Yılanlarla dolu koynum, Kesilir ama çekilmez boynum, Türkoğlu Türk'üm ben...

  - user386208

  Bazıları da cumhuriyete birkaç yıl ara verğimizi düşünüyor normal şeyler bunlar

  80 yıılık ara - user390536

  Tanrım neden bazı insanları cahil bırakıyorsun .Osmanlı gelince ne olacakların farkında olamayanlar cahil dir.

  Gel bakalım. - zavrak

  Gaza gelmiş bir halin var. En az 16 simge ve 17. takım elbiseli kadar komik olmuşsun.