Aksaray esnafı yanlış adama çattı

Aksaray esnafı yanlış adama çattı
Aksaray esnafı yanlış adama çattı
İstanbul Aksaray'da bir otelde kalan İrlandalı turist, su almak için girdiği markette esnafın saldırısına uğradı. Profesyonel boksör olduğu öğrenilen turist, esnafın saldırısına beklenmedik şekilde karşılık verdi.

RADİKAL - İstanbul Aksaray'da girdiği bir markette su şişelerini yanlışlıkla deviren İrlandalı turist market sahibiyle tartıştı. Dükkandan elinde sopayla çıkan market sahibi çevredeki esnafla birlikte turiste vurmaya başladı. Esnafların saldırısına beklenmedik bir çeviklikle karşılık veren turistin profesyonel bir boksör olduğu öğrenildi. Yaşanan arbede ve turistin esnafa verdiği karşılık kameralara böyle yansıdı.

 Kısa sürede sosyal medyada fenomen haline gelen görüntüler üzerine pek çok paylaşım yapıldı. 

 


  http://www.radikal.com.tr/142203014220304

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Etnik ve politik dedektorler - Ayse Sule

  Olayda dayak yiyen Aksaray esnafinin Turk ve de AKP'li oldugunu nereden biliyorsun birader? Ne malum Kurt ve de HDP'li olmadigi? Hem Turk hem HDP'li olamaz mi yani? Veya hem Kurt hem de AKP'li? Cidden bu kadar siyah/beyaz mi goruyorsunuz baktiginiz her seyi? Irlandali turistin adi bile John degil de Muhammed iken, cidden neyin kafasi bu sizinki?

  İçimizdeki İrlandalı - Canbaba68

  Hani lan bir Türk dünyaya bedeldi. şaka bir yana bu rezilliği vahşeti barbarlığı, alçaklığı cezalandırmak gerekiyor. Tayyip'in esnafı çığırından çıktı kendisi gibi. Ülke itibarını yerle bir eden bu tür iğrençlikler cezalandırılmayacakmı?

  Kesin yiğidin harman olduğu yerden bunlar - 1adam

  1 kişiye onlarca kişi saldıranlara sorun hepsi "yiğidin harman olduğu yerden" ve "delikanlıdır. Yaptıkları çakallıktan da asla utanmazlar, bir birlerine nasıl dövdüklerini anlatırlar emin olun. Trafikte bile eğer karşıdaki arabanın içinde tek kişi ve silahsız ise kavga çıkma ihtimali çok düşüktür. Silahlı ya da kalabalık bir grup varsa o zaman çok tehlikeli, her türlü saldırıya hazır olun.

  Turizme darbe - user783484

  videoda gördüğüm turiste 5-10 esnafın aynı anda vurmaya çalıştığı. insanlık hali olabilir ne olmuş şişeler devrildiyse. turist zarar neyse telafi edebilirdi. insanımız ne kadar patlamaya hazır bomba gibi. şimdi bu videoyu gören turist gelmeyi düşünür mü? böyle mi turist çekeceğiz bu ülkeye? neyin öfkesi bu? anlam veremiyorum.