Aksaray'da fuhuş operasyonu

Aksaray'da fuhuş operasyonu
Aksaray'da fuhuş operasyonu
Aksaray'da düzenlenen operasyonda, fuhuş yaptıkları belirlenen aralarında yabancı uyruklu kadınlarında bulunduğu 14 kişi gözaltına alındı.

İSTANBUL - Aksaray sokaklarının birçok noktasında fuhuş pazarlığı yapıldığı ihbarını alan İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri bölgede akşam saatlerinde operasyon başlattı.

Yapılan operasyonla fuhuş yaptıkları belirlenen aralarında yabancı uyruklu kadınların da bulunduğu 14 kadın gözaltına alınarak Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

“ÇEKMEYİN ANAM BABAM HACI”
Gözaltına alınan kadınların 50 ile 100 TL arasında değişen ücretler karşılığında fuhuş yaptıkları belirtildi. Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından göz altına alınan 14 kadın şube çıkışında çekim yapan gazetecilere tepki gösterdi. Bir kadının "Çekmeyin ben Türküm. Anam hacı babam hacı" demesi ise dikkat çekti. 14 kadın daha sonra sağlık kontrolleri için Deri ve Zührevi Kadın Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

DHA - Hakan KAYA


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Aksaray

  ,

  Akşam

  ,

  Kadın

  ,

  Ahlak

  ,

  operasyon

  http://www.radikal.com.tr/116013211601321

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  FUHUŞUN - pispor

  hacısı bacısı olmaz fuhuş un parası olur para karşılığında etini satmak yada siyasilerin dediği gibi bacasız fabrikada üretim kapitalist sistemin en aşağılık üretim sistemi kadın denilen bir kıymetli varlığı kendi batağında pisliğe bulaştırmak