@ismailsaymaz

Al sana, Gezi Parkı'nın Suriye bağı!

Al sana, Gezi Parkı'nın Suriye bağı!
Al sana, Gezi Parkı'nın Suriye bağı!
Taksim Dayanışması'ndan İTO Genel Sekreteri Çerkezoğlu'nun yedi yıl önceki Suriye gezisinin kasedi delil diye alındı
Haber: İSMAİL SAYMAZ - ismail.saymaz@radikal.com.tr / Arşivi

 

İstanbul Tabip Odası Genel Sekreteri Ali Çerkezoğlu’un evinde yapılan aramada, Türk Tabipleri Birliği’nin 2006 yılında Suriye ve Lübnan’a yaptığı gezinin görüntülerine de el konduğu ortaya çıktı.

Ali Çerkezoğlu’nun dün evinde yapılan aramada CD’lere, bir deftere, cep telefonu ve hardiskin yanı sıra “Ekim 2006 - Suriye Lübnan TTB Gezisi” adlı bir video kasete de el kondu.

 


  ETİKETLER:

  Lübnan

  ,

  Suriye

  ,

  İstanbul

  http://www.radikal.com.tr/1141187114118715

  YORUMLAR
  (15 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  olağanlılık olağandışılık! - melaye_cizire

  o dönemlerde benim 'babam'da Esad'a 'kardeşim' diyerek sarılmıştı.

  Korkacağımı bir şey mi var - esiroglu

  İncelemeden niye bu kadar gocunuyorsunuz anlamadım. Polis alır inceler. İncelediklerinde bir şey çıkar veya çıkmaz. Mesela görüntülerdeki bir şahısla sık sık telefonda görüştüğü ve o şahsında Türkiyede bir takım karanlık işlere karıştığı tesbit edilebilir. Korkmayın canım kurgu. Polis neye el koyacağını, neye koyamayacağını telefon açıp radikale soracak hali yok. Ya da tweet atsın abi el koyacazda redkek ne der falan desin.

  beyin - cizıs

  beyne sahip olmayınca ne durumda ne yapacağını bilememenin örneklerini haftalardır izliyoruz. ancak ele geçirebildiğini çocuğun inanmayacağı senaryolara suçlayıp, alakası olamayacak şeyleri delil gösterme, gümbür gümbür gelen faşizmin ayak sesleri olsa gerek.

  Erdogan'in ipiyle kuyuya inilmez - ohabey

  O donemde Erdogan yonetimi ile Esad yonetimi ortak kabine toplantilari yapiyordu. Erdogan ailesi ile Esad ailesi ortak tatil yapiyordu. Sagi solu belli olayan Erdogan'in ipiyle Suriye kuyusuna inenler bin pisman.

  Suc duyurusu - ohabey

  Erdogan soyadini tasiyan bir aile Esad ailesiyle tatil yapmisti. Delillere eklensin.

  Eski dostlar - Zugzwang

  Başbakan'ın ve muhterem Emine Erdoğan'ın de Esed ve eşiyle sarmaş dolaş fotoğrafları ve videoları var. Hatta birlikte tatil yapmışlardı sanırım. Bunları da Başbakan aleyhine delil olarak kullanırsanız belki o gün samimiyetinize inanırız.

  direnadalet - comfin

  allah allah ne günlere kaldık. şu Skolastik dönemi bir atlatsaydık hayırlısıyla