Aldatan eşinin penisine kızgın yağ döktü

Aldatan eşinin penisine kızgın yağ döktü
Aldatan eşinin penisine kızgın yağ döktü
İzmir genç kadının kendisini aldatan eşinden aldığı intikamı konuşuyor.

İZMİR -İzmir'in Bornova İlçesi'nde, iddiaya göre eşi tarafından aldatıldığını öğrenen 33 yaşındaki Ç.E., 28 yaşındaki kocası F.E.'yi uyuduğu sırada penisine ve karın bölgesine kızgın yağ dökerek yaktı. Hastaneye kaldırılan F.E.'nin hayati tehlikesinin bulundu belirtilirken; olay yerinden kaçan Ç.E. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, bugün sat 03.30 sıralarında Yunus Emre Mahallesi'ndeki bir apartmanın üçüncü katında meydana geldi. İddiaya göre Ç.E. eşi F.E.'nin kendisini atladığını ve kadını hamile bıraktığını öğrendi. 10 yıllık evli ve 4 çocuk sahibi çift evde bir süre tartıştı, daha sonra F.E. yatak odasına giderek uyumaya başladı. Bu sırada Ç.E. mutfakta hazırladığı kızgın yağı, yatak odasında bulunan eşi F.E.'nin kasık ve karın bölgelerine döktü. Acı içinde bağıran F.E.'nin çığlıklarını duyan komşular, sağlık ekiplerine ve polise bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, penisinde, karın ve kasık bölgelerinde ağır yanıklar bulunan F.E.'yi Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırdı. Tedavi altına alınan F.E.'nin hayati tehlikesini bulunduğu bildirildi.

‘5 AYLIK ÇOCUĞUM VAR’

Olay sonrası evden kaçan Ç.E. polis ekipleri tarafından kısa süre sonra yakalandı. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'ne sağlık kontrolüne Ç.E. hastane çıkışı gazetecilere 'Benim 5 aylık çocuğum var ve evde çocuklarımla birlikte aç yaşarken kocam başka kadına bakıyor ve hamile bırakıyor' diye konuştu. Ç.E. gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SAĞLIK DURUMU CİDDİ

Bu arada, şoför olan F.E.’nin de, yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin devam ettiği, kızgın yağ döküldüğü için haşlanan cinsel organının ise işlevini yitirip yitirmediğinin tedavi sonrasında belli olacağı açıklandı.

KADIN TUTUKLANDI 
kkocası F.E.’nin penisine yızgın yağ döküp haşlayan Ç.E., işlemlerin ardından sevkedildiği adliyede tutuklandı.