Ali İsmail soruşturmasında 'yakın çekim' polis!

Ali İsmail soruşturmasında 'yakın çekim' polis!
Ali İsmail soruşturmasında 'yakın çekim' polis!
Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünü soruşturan Eskişehir Başsavcılığı, emniyetten dayağın atıldığı bölgede görevli 500 polisin isim ve fotoğraflarının istediği ortaya çıktı.

Radikal.com.tr - Vatan gazetesinden Kemal Göktaş'ın haberine göre, Savcılık, Emniyet'ten Korkmaz'ın dövüldüğü sokak ve civarında görevli personelin isim, sicil ve fotoğraflarını istedi. Emniyet'ten 500 civarında polisin çok yakından yüzlerinin çekildiği ve teşhis edilmeleri oldukça zor olan fotoğraflar gönderildi. Savcılık, teşhisin mümkün olmadığını ve ilgisiz çok sayıda polisin de fotoğrafının gönderildiğini bildirerek, talebini yineledi. 
Eskişehir Başsavcılığı ile Emniyet arasında “fotoğraf” gerilimi yaşandı. Savcılık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Emniyet’ten Korkmaz’ın dövüldüğü sokak ve civarında görevli personelin isim, sicil ve fotoğrafları istendi. Emniyet’ten 500 civarında polisin çok yakından yüzlerinin çekildiği ve teşhis edilmeleri oldukça zor olan fotoğraflar gönderildi. Savcılık, teşhisin mümkün olmadığını ve ilgisiz çok sayıda polisin de fotoğrafının gönderildiğini bildirerek fotoğrafların tekrar gönderilmesini istedi.


  ETİKETLER:

  Fotoğraf

  ,

  Vatan

  ,

  emniyet