Ali İsmail soruşturmasında 'yakın çekim' polis!

Ali İsmail soruşturmasında 'yakın çekim' polis!
Ali İsmail soruşturmasında 'yakın çekim' polis!
Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünü soruşturan Eskişehir Başsavcılığı, emniyetten dayağın atıldığı bölgede görevli 500 polisin isim ve fotoğraflarının istediği ortaya çıktı.

Radikal.com.tr - Vatan gazetesinden Kemal Göktaş'ın haberine göre, Savcılık, Emniyet'ten Korkmaz'ın dövüldüğü sokak ve civarında görevli personelin isim, sicil ve fotoğraflarını istedi. Emniyet'ten 500 civarında polisin çok yakından yüzlerinin çekildiği ve teşhis edilmeleri oldukça zor olan fotoğraflar gönderildi. Savcılık, teşhisin mümkün olmadığını ve ilgisiz çok sayıda polisin de fotoğrafının gönderildiğini bildirerek, talebini yineledi. 
Eskişehir Başsavcılığı ile Emniyet arasında “fotoğraf” gerilimi yaşandı. Savcılık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Emniyet’ten Korkmaz’ın dövüldüğü sokak ve civarında görevli personelin isim, sicil ve fotoğrafları istendi. Emniyet’ten 500 civarında polisin çok yakından yüzlerinin çekildiği ve teşhis edilmeleri oldukça zor olan fotoğraflar gönderildi. Savcılık, teşhisin mümkün olmadığını ve ilgisiz çok sayıda polisin de fotoğrafının gönderildiğini bildirerek fotoğrafların tekrar gönderilmesini istedi.


  ETİKETLER:

  Fotoğraf

  ,

  Vatan

  ,

  emniyet

  http://www.radikal.com.tr/114162411416245

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  polis ne zaman kriminal olur - ISIRGAN

  Polis teskilatindan yillardir eski halic yada Izmir deki eski kordon dan gelen kokular gelmekte.Kanun yapicilar ve denetleyiciler galiba o belli kokuya alistirmislar burunlarini. Uyanin beyler artik nefes alinmaz hale geldi.

  İl Başkanı Halleder - shan fest

  Teşhis için Fotoğrafa ne gerek var ..İl Başkanının oğlundan rica edin.. anında dizsin alayını yanyana...

  polis adalete karşı. - gokhangokhan

  Sağlam görüntüler bozuluyor, potansiyel katillerin fotoğrafları verilmiyor, polis adalet için mi adalete karşı mı çalışmakta içişleri bakanı açıklasın da bilelim.

  O kadar şımartırsan polisi... - xterso

  Sahibini bile tanımaz, savcılıkla bile kafa bulur böyle. Hadi savcı bey, sıkıysa al bakalım işe yarar fotoğrafları emniyetten. Hodri meydan...

  Resmen dalga geçiyorlar.. - kazımtaş

  orada, cinayetin gerçekleştiği bölgede göerev yapan polislerin kimler olduğu bilindiği halde il genelinde görev yapan bütün polislerin fotograflarının ,üstelik yakın çekim fotolarının gönderilmesi en aşağıdan en yukarıya bu işlerin organize olduğunun bir göstergesidir..