@ismailsaymaz

Ali İsmail'i kafasına aldığı darbe öldürmüş

Ali İsmail'i kafasına aldığı darbe öldürmüş
Ali İsmail'i kafasına aldığı darbe öldürmüş
Ali İsmail'in ölümüyle ilgili otopsi raporunda, 'kafasına aldığı darp kalp hastalığını tetikledi' saptaması yer alıyor.
Haber: İSMAİL SAYMAZ - ismail.saymaz@radikal.com.tr / Arşivi

Eskişehir’de, Gezi Parkı gösterileri sırasında yaklaşık 20 gün önce kimliği belirsiz kişiler tarafından dövülen ve bugün hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ın otopsi raporuna Radikal ulaştı. Raporda, Ali İsmail’in kalp hastalığının bulunduğu fakat kafasından darp edilmiş olmasa hayatını kaybetmeyeceği ifade edildi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yapılan otopsi işlemi sonucu hazırlanan adli tıp raporunda, “ölümünün kafa travmasına bağlı beyin kanaması ve bağlı komplikasyonları” sonucunda gerçekleştiği ifade edildi. Raporda, Korkmaz’ın kalp rahatsızlığı nedeniyle kullandığı “kumadin“ adlı ilacın kafa ve beyin travması ile irtibatının olabileceği ifade edilerek, “Yani kendisinde mevcut hastalığın beyin ve travmasının ölümünü hızlandırdığı, kafa travması husule gelmeseydi ölümün husule gelmeyeceği” kaydedildi.

 

Gezi'de 5. can kaybı: Ali İsmail kurtarılamadı


  http://www.radikal.com.tr/1141229114122913

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  allah rahmet eylesin - olcayak

  bir ay önce 'dayan bra ' diye yorum yapmıştım. direndin ama yetmedi degil mi bra ? o vicdansızlar sana öldürücü darbeler vurdular . durmadan bir daha bir daha vurdular. sen bir candın ama onlar için degildin nefretle kınıyorum bra.türk kürt senteziyim ben bra. anlayacağınm bra canım ben . allah aline sabır versin bra.

  hangi ... ? - eurofaishon

  ne güzel demiş attila ilhan hangi din , hangi sağ ?

  hımmm... - guvent

  çok bilimsel bir rapor olmuş anlaşılan!!!!olmaz olmaz ...

  sorumlu başbakandır - aharasa

  halkı birbirine kışkırtan başbakan sorumludur. cesur bir savcı aranmaktadır. polis dışı güçlerce öldürülen bu kardeşimiz ile ilgili eskişehir ve her yerde güçlü tepkiler olmasını ümit ediyorum.

  Otopsi Raporu. - Kayzer1420

  Adaletin nerelerde gezdiği haberde saklı zaten.Tüm medyada, otopsi raporunun açıklandığı ile ilgili olarak haber girişi yapılıyor.Açıklanan raporda ölüm nedeninin kalp'ten değil de beyin kanamasından olduğu yazıyor.Herkesin yüreklerine su serptiler(!) Belki bu olayın görüntüleri-şuan için- olmayabilir;fakat gezi olaylarında yüzlerce kameranın,insanın,polisin,medyanın önünden insanlar öldürülüyor;herkesin merak ettiği şey ölüm nedeni.Eşek sudan çıkana kadar kafana sopa ye,eğer açıklanan otopsi raparunda ölüm nedeni darp edilmeyen yerden dolayı gerçekleşmişse suç ölende oluyor, öldürende değil.Yani eğer İsmail yoldaşın ölüm nedeni kalpten olsaydı katiller aklanacakmış gibi bir hava var.Cnntürk'e bağlanıyor Eskişehir Valisi:Bazı arkadaşlar kendilerini dövüp,'bunu polis yaptı süsü vermeye çalışıyor muş' diyor.İnsan ölmüş,işkence görmüş,darp edilmiş önemli değil.Önemli olan bu kişilerin K(G)ominist,terörist,vandal,dış mihrak...olması!

  Başbakanını Yüreği ne alemdedir! - iyimser35

  Başbakanın yüreği zerre kadar sızlıyor mudur acaba, yoksa intikamı alınmış bir davanın gizli grurunumu yaşıyordur içinden, maalesef Başbakanın kendi yandaşlarına yaptığı provoke edici konuşmalar ve polisin yüksek hoşgörüsüyle ellerinde palalar ve sopalarla eylemcilere saldıran güruha verdiği destekle gencecik Ali'ye kıydılar. Ve başbakanın yüksek (sadakat) performansından dolayı polise verdiği ödülü alan polisler Ali'nin ölümüne sebep olan kimseyi tutuklayamamıştır. Bu kadar mı insanlığınızı kibrinizin önüne koydunuz. Hani siz faniydiniz

  Öldürüldü, katledildi... - moeztas

  ...iki ayaklı mahluklar tarafından. Kalptenmiş, beyin kanamasındanmış; bunlar detay. Siz bu katilleri bulacak mısınız, yoksa "faili meçhuller" dosyasına mı ekleyecksiniz? Onu söyleyin!