Ali İsmail'in katil zanlıları gözaltında

Ali İsmail'in katil zanlıları gözaltında
Ali İsmail'in katil zanlıları gözaltında
Eskişehir'de 2 Haziran gecesi Gezi Parkı protestoları sırasında, ara sokakta sivil kıyafetli 5-6 kişi tarafından dövülen ve 38 gün komada kaldıktan sonra ölen Ali İsmail Korkmaz'a, saldıranların tespit edilerek gözaltına alındığı bildirildi.

ESKİŞEHİR - Eskişehir'de 2 Haziran gecesi Gezi Parkı protestoları sırasında, ara sokakta sivil kıyafetli 5-6 kişi tarafından dövülen ve 38 gün komada kaldıktan sonra ölen Ali İsmail Korkmaz'a, saldıranların tespit edilerek gözaltına alındığı bildirildi.

Soruşturmayı yürüten Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, olayın olduğu bölgedeki 2 işyerine ait güvenlik kamerası görüntülerini ayrınılı olarak inceledi. İnceleme sonunda Korkmaz'a saldıranlar tespit edildi. Bu kişilerin polis olmadığı, sivil kişiler olduğu ve gözaltına alındıkları öğrenildi. 


EYÜP KELEBEK / DHA


İlk şüpheli sokaktaki fırıncı

Eskişehir Valisi: Ali İsmail'in dövülmesine esnaf karışmış olabilir

Hard diski sağlam verdim

'Beyzbol sopalı saldırı' kameralarda


  http://www.radikal.com.tr/1141812114181217

  YORUMLAR
  (17 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kandıranlar utansın - kondolotlu

  Vuranların 1 kışkırtanların 2 defa Allah belasını versin. O çocuğu bir macera, bir hiç uğruna oralara sürükleyenler utansın. Eyyy legaliz veya illegaliz diyen örgütler. Davanız şu çocuğun canından göreceği güzel günlerden daha mı değerliydi. 12 eylülde binlerce gencimizin ölümüne neden olan, sağcılık solcluk ideolojileri hangi amacına ulaştı. Hangi ölen genç için iyiki ölmüşler dedik. Bu gerilim ortamına derhal son verilmeli... Bunun için çaba sarfetmeyen ve tersi bu işi körükleyen herkesi lanetliyorum

  Polis Sevgisi - ibretnüma

  Önce şunu söyleyeyim. Polisleri sevabım kadar severim hatta gıpta ederim. ama polis sevmeyenlerden daha fazla nefret ettiğim biri varsa o da bir gruptan toptancı şekilde nefret edenlerdir. O da buralarda baya var.

  Adını konularak konuşalmım! - kutupcu

  'Ben emir verdim' Diyen pervasızlığın payı asla unutulmamalı!Yılanın başı kuyruğunhdan sorumludur!

  Duruşma - vancetti

  Duruşma da gizlilik kararı alınacakmı onu yazmamışsınız. Ayrıca meçhul tanık falan.))

  Siviller ne zamandan beri polis copuyla geziyor??? - Barnabycik

  Neymiş efendim... saldırganların hepsi sivilmiş...Siz onu benim külahıma anlatın!!!

  sadece onlar mı? - aharasa

  sadece yakalananlar mı? yakalanmayan polisler? ya halkı kışkırtan? %50'yi tutamıyorum diyen, elindeki iletişim imkanlarıyla göstericleri şiddet yanlısı, din karşıtı caniler olarak gösteren başbakan? bu ölümlere zerre kadan üzülmeyen, üzülene kızan? ya bu yalanları alıp papağan gibi her yerde tekrarlayan yandaşları, aynı yalanları kazandıkları iktidarı kaybetmemek için kullanan halk kesimi?

  Yanlış ve eksik habercilik... - zeynepes

  bunlar sadece soruşturmanın üstünü örtmek için göstermelik gözaltıdır. kamera kayıtlarındaki kişiler profosyonel gaz maskesi takan her eylemden tanıdğımız eskişehirin sivil polisleridir ve oranın muhtemel akpli esnafıdır el ele vererek bu katliamı gerçekleştirmişlerdir...