Alparslan Kuytul: Annenin diz kapağının üstü tahrik eder!

Alparslan Kuytul: Annenin diz kapağının üstü tahrik eder!
Alparslan Kuytul: Annenin diz kapağının üstü tahrik eder!
Furkan Vakfı Grubu lideri Alparslan Kuytul: Annen de olsa, diz kapağının üstü tahrik eder. İslam gerçeği konuşuyor

RADİKAL - Oda Tv 'de yayımlanan habere göre, Furkan Vakfı Grubu lideri Alparslan Kuytul’un, tesettür ve cinsellik konularında açıklamalar yaptığı video vakfın internet sitesinde yayınlandı. Kuytul açıklamasında “Annen de olsa, diz kapağının üstü tahrik eder. İslam gerçeği konuşuyor” ifadelerini kullandı.

İşte Kuytul'un o açıklamaları: "Ne diyor İslam, annen de olsa diz kapağının altından göbeğine kadar ve sırtına bakamazsın. Annen de olsa, diz kapağının üstü tahrik eder. İslam gerçeği konuşuyor. Hayal aleminde değil İslam. Toz pembe hayallerde gezmiyor İslam. 'Olmaz canım, annesiyle olur mu, bacısıyla olur mu?' İslam hayal kurmuyor, gerçeği söylüyor. 'Olur' diyor. Biri yapmazsa biri yapar. 'Olur mu?' diyenlerin başlarına geliyor."


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  İslam

  ,

  Oda Tv

  ,

  Cinsellik

  http://www.radikal.com.tr/1280316128031613

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  fıtrat - jumpercoco

  Tıpkı maden işçisinin fıtratında ölmek olduğu gibi erkeğinde fıtratında annesi mi var yani?Biz bu fıtrat kelimesini çok iyi biliyoruz.Kusura bakmayın benim fıtratımda ne ölmek var ne de sapkınlık. ama bence siz dizle yetinmeyin alimallah adamda ayak fetişi vardır, kadınları koli bandıyla ambalajlayın ki hiçbir yerleri görünmesin nefes bile alamasınlar.Kimse size iftira atmıyor.Siz ne söylediyseniz biz onun üzerinden konuşuyoruz.İftira diyerek eleştirileri geçiştiremezsiniz , biraz ciddi olun size söylenenlere akıllı mantıklı cevaplar verin.

  -GERÇEKK- - user975302

  https://www.youtube.com/watch?v=_wg9Xx1hBz0 videoyu tamamıyla izlerseniz muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendinin ne demek istediğini anlarsınız İnşallah. Siz yaparsınız demiyor olabiliyor diyor olmuyor mu sanki arkadaşlar hiç mi duymadık anasına bacısına tecavüz edeni? Siz bir insana çamur atmakta ne kadar mükemmelsiniz adam hak'kı konuştuğu için zorunuza gidiyor değil mi İslam bilip bilmeden konuşanlar yüzünden kirleniyor.Sizin haddinize mi Alparslan Hoca gibi bir adama böyle çirkin şeyler söyleyip iftiralar atmak? Bir video konuşmasını kesip sadece bir kısmını alarak iftira atmak önce biraz Hüsn-ü Zan etmeniz gerekirdi ne hallere geldik. Dikkat ederseniz annenizin bacağından tahrik olursunuz (herkes için) demiyor olabilir diyor insanın fıtratında var diyor tabi sizi anlamayıp anlamak da istemediğiniz için Allah sizi ıslah etsin!

  Furkan Alpsoy FV - user975284

  Yalan Söyleyenler Temiz , Doğru Söyleyenler Kirlimi. ?

  MuSaB - user974425

  Efendimiz (s.a.v) e de iftira kampanyaları başlattılar. Büyücü dediler, kain dediler, cinlenmiş dediler. Bize de şuan iftiralar atılmaya başlandı demek ki DOĞRU yoldayız.... İFTİRA ATACAKLAR HAZIR OLUN! https://www.youtube.com/watch?v=FINKTy7jYDI

  Yargıç - user974425

  " Biri yapmazsa biri yapar." Siz bu kısmı görmüyorsunuz galiba kötü birşeymi söylüyor ? Bakmaman gerektiğini söylüyor neresi yanlış ? Hem yapmayanlar yokmu neler duyuyoruz. Lütfen adil olun...

  Simdi, - guvent

  Zati sahanelerine sormazlarmi,sen ananin dizini gorunce tahrik oluyorsan beyninin hangi tarafini kullaniyorsun...deseler nederdi acaba?? bikere ben bunun konumuzla alakasi yok derdi.inanin bu dusunceyi akli belden asagi calisan zavallilar tasarlayabilir!!! Son zamanlarda bu kafaya shiplerin meclise girmeki icin izin aldigini okuyoruz.sakin ha,,,saygin partilerimiz bu kisilere onayak olmasin ki,yuca peygamberimizin dedigi uzre "ben kisinin kildigi namaza degil ahlakina bakarim"sozleri insaallah ornek olurda,hatadan donulur!!!

  annesi için üzüldüm! - zebda

  annesi için üzüldüm..meğerse ne gözle bakıyormuş anacığına? bu adamdan kadın erkek herkes uzak dursun...