Anadolu Üniversitesi AÖF'den sınav merkezi duyurusu... Sınavlar nerede yapılacak?

Anadolu Üniversitesi AÖF'den sınav merkezi duyurusu... Sınavlar nerede yapılacak?
Anadolu Üniversitesi AÖF'den sınav merkezi duyurusu... Sınavlar nerede yapılacak?
AÖF internet sitesinde sınav merkezleri hakkında bir duyuruya yer verildi. İşte "Sınava nerede gireceğim?" sorusuna cevap olabilecek bilgiler...

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) internet sitesinde "Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı İçin Sınav Merkezi Değişikliği" başlıklı bir duyuruya yer verildi.

Duyuruda sınav merkezinizi nasıl öğrenebileceğiniz ve değişiklik için yapmanız gerekenler anlatılıyor.

İşte o açıklamanın tamamı:

"Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin önlisans ve lisans programlarında kayıtlı olan öğrenciler, 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde yapılacak olan güz dönemi dönem sonu sınavı için sınav merkezi değişikliği yapmak isteyenler, 5 Aralık Cuma günü saat 23.59’a kadar sınav merkezi değişikliklerini yapmaları gerekiyor.

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler bahar dönemi ara sınavı için geçerli olacaktır.

Sınav merkezinizi değiştirmek için http://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Girişi bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak, AÖF bürolarından veya Çağrı Merkezini (444 10 26) arayarak yaptırabilirsiniz.

Sınavların yapıldığı sınav merkezlerini Kılavuzlar sayfasındaki Öğrenci Kılavuzundan görebilirsiniz."


AÖF SINAV MERKEZLERİ NEREDE? ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN


AÖF İSTANBUL / ANKARA / İZMİR SINAV YERLERİ