Ankara saldırısıyla ilgili önemli gelişme

Ankara saldırısıyla ilgili önemli gelişme
Ankara saldırısıyla ilgili önemli gelişme
PKK'nın şehir yapılanması TAK'ın Ankara katliamını gerçekleştirdiğini öne sürdüğü Abdülbaki Sönmez'in babası Musa Sönmez'ın, DNA örneği alınmak ve sorgulanmak üzere Ankara Emniyeti'ne götürüldü.

RADİKAL-Başkenti kana bulayan askeri servis araçlarına yönelik saldırıya ilişkin soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı. Ankara'daki kanlı katliamı üstlenen PKK'nın şehir yapılanması TAK'ın eylemi gerçekleştirdiğini öne sürdüğü Abdülbaki Sönmez’in babası Musa Sönmez’ın, DNA örneği alınmak ve sorgulanmak üzere Ankara Emniyeti’ne götürüldü. Sözcü gazetesinden Asuman Aranca'nın haberine göre Baba Sönmez’den alınan DNA örneği, saldırgandan alınan DNA örnekleriyle kıyaslanacak. 


  http://www.radikal.com.tr/151468915146892

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  PKK'nın şehir yapılanması TAK' mı? - Abdülcabbar

  Radikal gazetesinde defalarca TAK kimdir diye haber yapıp, PKK ile alakası oldmadığını yazdıktan sonra şimdi PKK'nin şehir yapılanması olduğunu söylemek nasıl bir habercilik? Radikal son zamanlarda böyle servis haberleri çok sık yapmaya başladı..

  yanlışlık - mgalois

  Haberde yazıldığı şekliyle TAK, PKK'nın şehir yapılanması değil, ondan ayrı ve ne idüğü belli olmayan bir örgüt. TAK ve PKK ayrımını anlamsız bulanlar, TSK ve Esedullah Timi ayrımını da anlamsız bulmalı.