Ankara'da ikinci IŞİD operasyonu

Ankara'da ikinci IŞİD operasyonu
Ankara'da ikinci IŞİD operasyonu
Başkentte IŞİD'e yönelik operasyonlar sürüyor. Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi (TEM) ekipleri sabah saatlerinde nokta adreslere baskın yaptı.

RADİKAL - Ankara Emniyet Müdürlüğü TEM ekipleri, Özel Harekat ekipleriyle beraber Keçiören ilçesinde belirlenen adreslere şafak operasyonu yaptı. Sabah saatlerinde emniyet binasından ayrılan ekipler istihbarat neticesi belirlenen çok sayıda adrese baskın yaptı. Adreslerde arama yapılırken birçok zanlının gözaltına alındığı öğrenildi.

Keçiören, Ayvalı Mahallesi’nde bir binaya gelen ekipler önce evin etrafını kuşattı. Ardından ikamete giren ekipler yaklaşık 3 saat dairede arama yaptı. Dairede aramanın bitmesinin ardından gözaltına alınan bir zanlı emniyet aracına bindirildi. Zanlı ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Operasyonla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. (CİHAN)


  http://www.radikal.com.tr/140501514050151

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Komedirasyon! - Training Specialist

  Çok sayıda adrese baskın yapılıyor ve sadece 1 zanlı gözaltına alınıyor öyle mi? Hala farkında değil misiniz bu operasyonların Sol/Sosyalist/Devrimcilere yapıldığını? Geçici hükümetin başı olan şahıs İŞİD bile demiyor, ne diyor? DAEŞ! Devrimcilere gözaltı uygulanırken işkence yapılıyor ve basının görüntü almasına izin verilmiyor fakat bu katil sürüsüne yapılan göstermelik sözde operasyonlarda emniyette misafir edilen eli kanlı katillere nedense bırakın kelepçe takmayı kollarına bile girilmiyor! Kendi kendilerine güzel güzel polis araçlarına biniyorlar!