Ankara'da otobüs devrildi: 16 yaralı

Ankara'da otobüs devrildi: 16 yaralı
Ankara'da otobüs devrildi: 16 yaralı
Çubuk-Ulus seferini yapan özel halk otobüsü devrildi ilk bilgilere göre 16 yaralı var...

ANKARA - Ankara'da Çubuk-Ulus seferini yapan özel halk otobüsü, otomobile çarparak devrildi. Kazada ilk bilgilere göre 16 kişi yaralandı.

Çubuk-Ulus seferini yapan özel halk otobüsü, Kazım Karabekir Caddesi'nde devrildi. Yan yatan otobüsün yolcuları ön camdan dışarıya çıkartıldı. Kazada ilk belirlemelere göre çoğu hafif 16 kişi yaralandı.

Otobüs sürücüsü, bir başka aracın önüne kırması nedeniyle ani manevra yaptığını ve direksiyon hakimiyetini kaybettiğini söyledi. Otobüsün önüne aniden kırdığı iddia edilen araçta bulunan bir vatandaş ise otobüs sürücüsünün çık hızlı seyrettiğini öne sürdü.

Kazada yaralananlar ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldı. Kaza nedeniyle Kazım Karabekir Caddesi bir süre trafiğe kapatıldı. (DHA)


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  İddia

  http://www.radikal.com.tr/112736311273631

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Iyi bir egitim sart... - Irfan Erdogan

  Haberde yaziyor zaten soför ani bir direksiyon hareketiyle baska bir arabanin önüne kiriyor yolcu dolu otobüsü ...Demekki o hareketin koskoca yolcu dolu bir otobüsü hangi tehlikelere sokacagini bilmeyecek kadar cahil ve egitimsiz, allah bilir belki de alkollü ve ehliyetsiz biriydi, bu tür olaylar türkiye´de olmayan olaylar degil....Bu kazalari önlemenin tek yolu soför adaylarini gercekten ciddi bir egitimden gecirdikten sonra herhangi bir kazaya yol actiklarinda onlari rüsvetin dahi koruyamayacagi cezalarla ehliyetini elinden almaktan gecer baska da yolu yok...