Ankara'daki böcek operasyonunda flaş gelişme!

Ankara'daki böcek operasyonunda flaş gelişme!
Ankara'daki böcek operasyonunda flaş gelişme!
Ankara'daki dinleme skandalıyla ilgili soruşturmada İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı ile bankanın üç yöneticisi de gözaltına alındı.

ANKARA - Ankara'daki dinleme skandalıyla ilgili soruşturmada İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı ile bankanın üç yöneticisi de gözaltına alındı.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç'ın makam odasına yerleştirilen böceklerle ilgili soruşturma operasyona dönüştü.

Soruşturma savcısı Mustafa Bilgili'nin talimatı ile Ankara, İstanbul ve Ardahan'da 20 ayrı adrese Ankara Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi dedektiflerince baskın düzenlendi.  Yapılan aramaların ardından ikisi kadın 10'dan fazla kişi gözaltına alınmıştı.

Gözaltına alınanlar arasında dinleme cihazlarını Yurtnaç'ın odasına yerleştiren kadınlar ile dinleme cihazlarının tedarik edildiği firma yöneticileri de bulunuyor.

10 kişinin ardından İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı ile bankanın üç yöneticisi de gözaltına alındı. (ntvmsnbc.com)


  http://www.radikal.com.tr/115183411518342

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  /// - Al Capone

  Avrupa basini "fettuhla Gulen ciler" bu böcekleri yerlestiriyormus - yani kendi aralarinda (akp - gulen )bir kapisma varmis herhalde ....

  kişi kendi gibi bilirmiş... - lastikordek

  türkiyenin en büyük böcekçisi dururken bir kaç afacana baskı yapmak ne kadar gerçekçi? tib sayesinde izinli izinsiz herkesi dinliyorlar da bir kaç akp li dinlenince mi kopuyor kıyamet. bu kişiler kime hizmet ediyor bulunmalı