Ankara'nın göbeğinde silahlı 'Suriyeli' muamması!

Ankara'nın göbeğinde silahlı 'Suriyeli' muamması!
Ankara'nın göbeğinde silahlı 'Suriyeli' muamması!
Ankara Numune Hastanesine dün akşam saatlerinde uzun namlulu silahlı iki kişi tarafından getirilen Suriyelinin gizemi çözülemedi.

Sivil kıyafetli olan ve sadece koruma yeleği ile ellerinde uzun namlulu silah bulunan iki kişi, 50 yaşlarında Suriyeli erkek hastayı hastaneye getirdi. Ancak doktorlar işlemler için resmi yazı istedi. 
Direnisteyiz.org'un haberine göre, silahlı refakatçiler, “Biz Türk askeriyiz. Hastanın işlemleri için polis de gelecek. İşlemleri başlatın” dediler. İşlemler yapılmadı ve 10 dakika sonra istihbarat elemanı 4 kişi geldi. Kısa görüşmelerin ardından Suriyelinin farklı isimle yatış işlemi gerçekleşti. Bu kişinin Özgür Suriye Ordusu'nda önemli görevde bulunan bir komutan olduğu iddia edildi. Gizemli kişinin rahatsızlığından dolayı hastaneye getirildiği kaydedildi.


  ETİKETLER:

  Suriye

  ,

  İstihbarat

  ,

  Erkek

  ,

  İddia

  ,

  sivil

  ,

  Resmi

  ,

  silah

  ,

  koruma

  http://www.radikal.com.tr/1167344116734416

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ...! - citizen

  Recep Tayyip'in askerleri...

  bu silahlar G3 - Cengizhan16

  Bu arkadaşlar bizden, merak etmeyin.

  islamci-muz-cumhuriyeti haline geldik - siradanbirisi

  Bu ülkede asil teröristler Aleviler, cagdas görüslü Sünniler, kadin erkek esitlgigine inanlar, tiyatroya gidenler, deniz kenarinda mayao ile yüzenler vs.. Ha su arapci suriyeci silahci tipler peki ne oluyor??? Onlar ileri demokratlar !!!

  Tavir yerinde ise " Dingonun" ahirimi burasi? - vallagrande58

  Bu ne is be? 70 milyonluk Turkiye cumhuriyetinin baskentinde eli silahli kisiler hastanelere yonelmis.Bun lar kimin ozgurlugu icin calisyorlarmis? Bizim ozgurlugumuz icin Aziz Mustafa Kemal Ataturk ve arkadaslari binlerce bu ve o ( Suriye) topraklarda sehit vermistir. Hafizalarini kaybetmis ( bunlar lider olamaz) politikacilarimiza Lorance of Arabia filmini kiralayip anlayana kadar seyretmektir. Seyredin, kasimpasa degil Anadolu ecdadinin ne mucadele verdigini ogrenin.

  Hukuk devletiyiz ya... - Pe@ce

  Hatay bitti, adamlar ülkenin başkenti Ankara'ya kadar gelip uzun namlulu silahla hastaneye girebiliyorlar; sonra da birileri hala "hukuk devleti" diye yırtınmıyor mu, işin traji komik tarafı bu!

  Şaşırmaya Gerek Yok - axin21

  Onlar torpilli kişiler silahla istedikleri yere girerler :)

  Sıfır sorunluymuş.. - Mehmet Devrim

  Bunun adı Komşularla sıfır sorun olmalı.Tabiki Bay Diktatörün yorumu bu.Belliki Yüzde ellisi çorbacı olmuş halkın kişilğide erozyona uğramıştır.