Anne cinnet getirip iki çocuğunu öldürdü

Anne cinnet getirip iki çocuğunu öldürdü
Anne cinnet getirip iki çocuğunu öldürdü
Hatay'da cinnet getirip 1 yaşındaki oğlu Oktay ile 1 aylık kızı Narinnur'u boğarak öldürdüğü iddia edilen anne Serpil T. gözaltına alındı.

RADİKAL- Hatay 'ın Samandağ ilçesinde cinnet getiren 26 yaşındaki Serpil T, 1 yaşındaki oğlu Oktay ile 1 aylık kızı Narinnur’u boğarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı. Dün saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda, iddiaya göre bilinmeyen bir nedenle cinnet getiren Serpil Tü, pazarcı esnafı eşi Celal T, evde olmadığı sırada çocukları Oktay ile Narinnur’u önce dövdü, sonrada boğarak öldürdü. İhbar üzerine eve gelen polis, Serpil T’yi gözaltına aldı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Oktay ve Narinnur’un cesetleri otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Olay sırasında baba Celal T’nin İskenderun’da olduğu belirtildi. Çocukların amcası Hayrettin T, olayın neden kaynaklandıklarını bilmediklerini belirterek, "Adli tıpta yapılacak işlemler sonrası belli olacak. Kardeşim ile aralarında herhangi bir problemleri yoktu. Kardeşim çalıştığı için maddi problemleri de yoktu" diye konuştu.

Akif ÖZDEMİR- Ramazan ÇELİK/HATAY-DHA