Anne öldü, karnındaki bebeği yaşıyor

Gebze'de lastiği patlayan bir otomobil bariyerlere çarparak takla attı. Kazada üç kişi öldü, üç kişi de ağır yaralandı. Ölenlerden 26 yaşında yedi aylık hamile olan Nuriye Gündüz'ün bebeği ise sağ kurtuldu ve ameliyatla alındı.
Yakınlarının düğününe gitmek üzere yedi aylık hamile eşi Nuriye Gündüz ve ailesi ile yola çıkan reklamcı Nuri Gündüz için her şey iyi başlamıştı. Düğünde eğlenen Gündüz ve yakınları düğünün bitmesinin ardından evlerine dönmek üzere yola çıktı. Ancak yolculukları Gebze Şekerpınarı mevkiinde feci bir kazayla son buldu. Lastiğin patlamasıyla kontrolden çıkan otomobil bariyerlere çarparak takla attı. Aracın hurdaya döndügü kazada; Nuri Gündüz ile Şükran Kırkgül olay yerinde hayatını kaybetti. Hastaneye kaldırılan Nuriye Gündüz de tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Yedi aylık hamile olan Gündüz’ün karnındaki bebeğinin ise yaşadığı anlaşıldı. Bunun üzerine bebek ameliyatla alındı. Yetkililer bebeğin durumunun da kritik olduğunu söyledi. Kazada 56 yaşındaki Rüstem Kırkgül, 49 yaşındaki Ayşe Sultan Kırkgül ve 7 yaşındaki Tuana Gündüz ağır yaralı olarak kurtuldu. (Radikal)