Annesini, babasını, eşini, çocuğunu, halasını yitirdi

Askere giden bir yakınları için okutulan mevlide katıldıktan sonra evine dönen ailenin bulunduğu otomobil, kamyonetle çarpıştı, beş kişi öldü.

YALOVA/KASTAMONU - Askere giden bir yakınları için okutulan mevlide katıldıktan sonra evine dönen ailenin bulunduğu otomobil, kamyonetle çarpıştı, beş kişi öldü. Kazada eşini, çocuğunu, annesini, babasını ve halasını kaybeden öğretmen Ercan Gönder yıkıldı.
68 yaşındaki Salim Gönder'in kullandığı otomobil, şerit ihlali yapınca, karşı yönden gelen 26 yaşındaki Süleyman Cömert yönetimindeki kamyonetle çarpıştı. Kazada Salim Gönder, Ayşe Gönder (68), Şermin Gönder (26), Ayşenur Gönder (5) ile Refiye Konur (60) olay yerinde öldü.
Kamyonette sıkışan sürücü Süleyman Cömert ile eşi 22 yaşındaki Şükran, kızları 5 yaşındaki Şafak ve 3 yaşındaki Özge yaralandı.
Hayatını kaybedenler için Koruköy'de toplu cenaze töreni düzenlendi. Kazada, eşini, çocuğunu, annesini, babasını ve halasını kaybeden Ercan Gönder güçlükle ayakta durabildi. Beş kişinin cenazesi, dün öğleden sonra toprağa verildi.
Dört kardeşten üçü öldü
Kastamonu'nun Araç ilçesinde 27 yaşındaki Sabri Erol'un kullandığı otomobil aşırı hızdan ağaca çarptı. Otomobildeki dört kardeşten Sabri, Halil ve Muzaffer Erol öldü. Ağır yaralanan 29 yaşındaki Mustafa Erol ise tedavi altına alındı. (dha,aa)


    http://www.radikal.com.tr/7656687656680

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.