Annesini hareket halindeki otomobilin arka koltuğunda bıçakladı

Annesini hareket halindeki otomobilin arka koltuğunda bıçakladı
Annesini hareket halindeki otomobilin arka koltuğunda bıçakladı
Kocaeli'nde korkunç olay... 23 yaşındaki O.Ö., hareket halindeki otomobilde tartıştığı SGK müdürü annesini bıçakla yaraladı. Şoför olayın şokuyla direksiyon hakimiyetini kaybedince araç su kanalına uçtu. Talihsiz kadın kazanın ardından hayatını kaybetti.

RADİKAL- İzmit'te 23 yaşındaki genç , hareket halindeki otomobilin arka koltuğunda tartıştığı annesi 43 yaşındaki Serpil Erdoğan'ı bıçakla yaraladı. Otomobili kullanan sürücü heyecandan direksiyon hakimiyetini kaybedince araç su kanalına yuvarlandı. Olayda Serpil Erdoğan hayatını kaybederken, cinayet şüphelisi olarak oğlu O.Ö., gözaltına alındı. Olay, İzmit'in Yahyakaptan semtinde D-100 Karayolu üzerinde meydana geldi.

SGK 'DA ŞUBE MÜDÜRÜ
Işıl G.'nin kullandığı otomobilin arka koltuğunda oturan SGK'da şube müdürü olan Serpil Erdoğan ile önceki evliliğinden 23 yaşındaki oğlu O.Ö. arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında O.Ö., Serpil Erdoğan'a üzerinde taşıdığı bıçağı saplamaya başladı. Bu olaya tanık olan aracın sürücüsü Işıl G. ise heyecandan direksiyon hakimiyetini kaybedince araç yol kenarındaki su kanalına yuvarlandı.

Aracın su kanalına yuvarlandığını gören diğer sürücüler yardıma koştu. Bu arada olay yerine polis ve sağlık ekipleri de yönlendirildi. Ekiplerin yaptığı kontrolde Serpil Erdoğan'ın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Sürücü Işıl G.'nin verdiği ifadeler doğrultusunda, annesini bıçakladığı iddiasıyla O.Ö. gözaltına alındı. Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma çok yönlü devam ediyor.

(Kocaeli-DHA)


  ETİKETLER:

  Cinayet

  ,

  SGK

  ,

  Soruşturma

  ,

  genç