Antalya, 'müstehcen ışıklar'dan kurtuldu

Antalya, 'müstehcen ışıklar'dan kurtuldu
Antalya, 'müstehcen ışıklar'dan kurtuldu
Muratpaşa İlçesi Tahıl Pazarı Mahallesi'nde faaliyet gösteren dev alışveriş merkezi, hizmet binası üzerinde sergilenen fakat bazı vatandaşlar tarafından 'müstehcen' bulunan ışık oyunlarını değiştirdi.

ANTALYAMuratpaşa İlçesi Tahıl Pazarı Mahallesi’nde faaliyet gösteren dev alışveriş merkezi, hizmet binası üzerinde sergilenen fakat bazı vatandaşlar tarafından ‘müstehcen’ bulunan ışık oyunlarını değiştirdi.

Bina üzerindeki şekilleri penise benzeterek Tahıl Pazarı Muhtarı Bayram Korkmaz’a yapılan şikayetin gündeme gelmesinin ardından bina üzerine yine hareketli fakat şekil içermeyen, kırmızı ve sarı renkli ışık oyunları konuldu.


YÖNETİM YORUM YAPMADI

Alışveriş merkezi yöneticileri yapılan değişiklikle ilgili her hangi bir yorumda bulunmazken, değişikliğin muhtarlığa yapılıp Antalya Valiliği ve Muratpaşa Kaymakamlığı’na yönlendirilen şikayetle ilgili olup olmadığı bilinmiyor.NE OLMUŞTU?

Alışveriş merkezi üzerindeki hareketli ışık oyunları ile yansıtılan şekillerin müstehcen olduğunu savunan bazı vatandaşlar Tahıl Pazarı Muhtarı Bayram Korkmaz’ı arayarak, “Binadaki hareketli şekiller penise benziyor rahatsız oluyoruz. Bir şeyler yap muhtar’ diyerek yardım istemişti. Olayla ilgili açıklama yapan bölge insafı ise “Bazı garip şekiller gerçekten var. Fakat genel anlamda dikkat çekici ve güzel bir bina yaptılar. Bazı arkadaşlarımızın hayal gücü fazla çalışıyor sanırım” yorumunda bulunmuştu.


SALİM UZUN / HÜRRİYET


  http://www.radikal.com.tr/116492711649273

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  "PENİS'İN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ !.." - zırterenköy

  Yeni ışıklardan da biz rahatsız olduk! Tenis'e benziyorlar.Ya,mazallah oradan geçerken başımıza tenis topları düşerse ne olacak?..

  olur böyle - nuri_tanrıverdi

  türkiyede neler olmuyor üstadım magaza sekil yapmıs ne sekille yapılıyor üstü kapalı kımsenın haberi yok

  Gelecek de bir gun gelecek. O zaman n'olacak? - gelverili

  Ileride, mutasyona ugrayan eseyli ureme fotonlar araciligiyla olcak (benim tezim) Yani, tozlasma gibi. Kadin ve erkek kendi fotonlarini belli bir dalga boyunda salacaklar. Eslesen dalga boyuyla kesisen fotonlardan (Girisim deneyine karsin hala isigin dogrusal yapida oldugunu dusunurek) oracikta yeni bir dalga boyunda ve faz farkli (bu yeni bir renk demek) isik huzmesi dogacak. Peki, bu tutuculardan o zamanlarda da olacak mi? Olacaksa, bu elem isik fuhusu karsisinda ne yapacaklar ? Bendeki sadece merak...