Antalya plajında palalı zorbalar

Antalya plajında palalı zorbalar
Antalya plajında palalı zorbalar
Konyaaltı sahilinde kendilerini milletvekili yakını olarak tanıtan 9 kişi, ellerindeki pala ve kırık bira şişeleriyle sahildekilere zor anlar yaşattı.

Olay, dün gece saat 01.00 sıralarında Konyaaltı'ndaki Baki-1 Plajı'nda meydana geldi. 9 kişilik bir grup, sahilde gürültü yapmaya başladı.

Denizde yüzerken aralarında küfürlü konuşan gruba sahildekilerin tepki vermesi üzerine tartışma çıktı.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu'nun yakını olduklarını öne süren gruptan bazılarını ellerinde 'pala’, döner bıçağı ve kırık bira şişeleriyle saldırması sonucu tartışma kavgaya dönüştü.

Durumun polise bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekiplere de zor anlar yaşatan grup, tüm ikazlara rağmen taşkınlığını sürdürdü.

Polisin müdahale ettiği 9 kişiden 5'i gözaltına alınırken, 4'ü kaçtı. Polis merkezine götürülen şüphelilerin, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edileceği kaydedildi.

DHA - Bülent TATOĞULLARI


  http://www.radikal.com.tr/114301111430119

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kişiliksizlik - efemustafa

  Hayatta kendilerini kanıtlayamamış,toplumda saygın bir yer edinememiş insanlar, tanınmış birinin yakını yakını olduklarını ileri sürerek kendilerine ayrıcalık yapılmasını beklerler. Şaşırmamak lazım.

  önyargı faşizmi - gundi ghandi

  Yorumlar o kadar faşizanca, o kadar taraflılık mantığıyla, o kadar körü körüne düşmanlık hissiyatıyla, o kadar insanlık ve insaf dışı duygularla yapılıyor ki ürküyorum artık. Bu olaydan yola çıkarak akparti'ye oy verenlerin satırlarla sokağa indiğini söyleyebilmek ve de buna kendisini inandırabilmek ruhsal hastalık boyutunda gerçekten.

  Palamoda - vancetti

  Yeni modanın adı, Kirli sakal, ağızda tekbir, elinde pala. Buna Palamoda deniyor. Saldırının Cezası yok. Hakim serbest bırakıyor, yahut Müslüman kardeşlerin yanına yollanıyor. Bir 20 yıl kadar oldu. İstanbul'da polisin gözleri önünde defalarca travestiler linç edilmek istendi. Destancılar sadece izledi. Kimse maganda ordusuna, siz kimsiniz, kendinizi kolluk güçlerinin ve yargının yerine koyuyorsunuz zındıklar demedi!. Bu cesaretle giderek bir linç kültürü oluşturuldu. Travestilerden sonra Kürtler ve Romanlar linç edilmek istendi, sadece baktık. Sıra bize geldiğinde avazımız çıktığınca bağırıyoruz. Bu kültür oluşturulurken nerdeydiniz demezlermi adama?.

  /// - Al Capone

  palali artik terror örgutu sayilmasi lazim

  palalı demokrasi - grgry

  evinde oturan % 50 sahile de indi

  Sen Benim Kim Olduğumu Biliyor musun sendromu. - Clear

  Diyecek başka bir şey yok.Tedavisi zor bir hastalık...

  ... - noelon

  akepe'nin kindar ve dindar nesilleri... işte bunlarda her yerde var... şehirlerde, kasabalarda, köylerde ormanda yaşar gibi yaşıyorlar... kendilerini adaba ve edebe davet edenleri ise bıçaklıyorlar, dövüyorlar... bunlardan her yerde var...