Aranan çocuk trenden düşmüş!

Erzincan'ın Tercan ilçesine bağlı Mercan beldesinden Ankara Ekspresi'ne binen Ayşe Uzun, bir süre sonra beş yaşındaki oğlu Emre'nin tren koridorunda oynarken kaybolduğunu fark etti.

ERZİNCAN - Erzincan'ın Tercan ilçesine bağlı Mercan beldesinden Ankara Ekspresi'ne binen Ayşe Uzun, bir süre sonra beş yaşındaki oğlu Emre'nin tren koridorunda oynarken kaybolduğunu fark etti. Vagon görevlilerine durumun iletilmesi üzerine, tüm vagonları tek tek arayan yetkililer, Emre'yi bir türlü bulamadı. Anne Ayşe Uzun'un, oğlu Emre'nin sesini en son, trenin Tanyeli İstasyonu'dan hareket ederken duyduğunu anlatması üzerine, aramalar bu yönde yoğunlaştırıldı. Tanyeli İstasyonu görevlileri arama başlattı.
Ve Emre, istasyon yakınlarında raylar üzerinde baygın halde bulundu. Erzincan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Emre'nin kolunda kırıklar olduğu, ancak hayati tehlikesinin bulunmadığı belirlendi. Küçük Emre'nin, trenin bu istasyondan hareket haline geçmişken vagonun açık kapısından düşmüş olabileceği sanılıyor.


    http://www.radikal.com.tr/8474268474260

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.