Aranan 'Taylan' bulundu

Aranan 'Taylan' bulundu
Aranan 'Taylan' bulundu
Beyoğlu'nda kaldığı evden çıktıktan sonra ortadan kaybolan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) vatandaşı Sarai Sierra(33)'nın en son 21 Ocak'ta internet üzerinden konuşup buluşmak üzere yola çıktığı "Taylan" takma adlı kişinin kimliği belirlendi

İSTANBUL - Polis cep telefonundan ulaştığı bu kişiyi ifade için çağırdı. Ancak basının ilgisinden çekinen bu kişinin emniyete gelmek istemediği öğrenildi. Polis bunun üzerine soruşturmanın yürütüldüğü Asayiş Şubesi’nde değil de başka bir yerde bu akşam bu kişinin ifadesine başvuracak.

‘ŞÜPHELİ’ DEĞİL

Yetkililer, adını açıklamak istemedikleri "Taylan" takma adlı kişini şüpheli durumda olmadığını ve sadece bilgisine başvurulacağını belirttiler. Ancak ifadesinin alınmasının ardından soruşturmayı yürüten savcının talimatına göre gözaltına alınıp alınamayacağına karar verileceğini belirttiler.(DHA/Mehmet Aktaran)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Akşam

  ,

  bu akşam

  http://www.radikal.com.tr/111943811194381

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hangi ülkenin insanısın... - leyuze

  Vay be, ABD vatandaşı olup da kaybolursan böyle tüm dünyadan aranırsın işte. Umarım bulunur ayrı ama bu olay bana bir kez daha kendi ülkemde vatandaş değerimin ne olduğunu hatırlattı.