Arif Doğan çığlık attı

Arif Doğan çığlık attı
Arif Doğan çığlık attı
Ergenekon'dan 47 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan Arif Doğan kararın ardından çığlık atarak dışarı çıkmaya çalıştı.

Radikal.com.tr - Ergenekon davasında 47 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan Emekli Albay Arif Doğan kararın açıklanmasının ardından bağırarak tepki gösterdi. Mahkeme salonundan çığlık atarak dışarı çıkmaya çalışan Doğan'a jandarma engel oldu. Kamuoyunda, "JİTEM'in kurucusu" olarak tanınan Doğan'ın tepkisine katılarak salondan çıkmaya çalışan Doğu Perinçek de engellendi. 
Arif Doğan'ın tepkisinin ardından etrafını çeviren jandarma uzun süre bekledi.

Ergenekon davası kararlarına tepki yağdı

En fazla 36 yıl yatacaklar

Ergenekon rekortmenleri: Alpaslan Aslan, Veli Küçük, Muzaffer Tekin

İlker Başbuğ'un itirazı Kuran'dan: Kin adaletten ayırmasın

Mehmet Haberal için tahliye kararı!

İşte Ergenekon kararları


  http://www.radikal.com.tr/1144961114496120

  YORUMLAR
  (20 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yargıç güvencesi var mı? - Su Cemre Sim

  Yorumcu arkadaşların bazıları önemli bir gerçeği unutmuş gibi.Yargı bağımsızlığı,yargıç,savcı,avukat güvencesi var mı,evrensel hukuk ilkelerinden hangileri uygulandı,doğal yargıç ilkesine uyuldu mu?Yargıçların,savcıların memurlaştığı bir dönemde adil karar çıkar mı?Herkes kendini 13.Ağır Ceza Mahkemesi'nin yerine koyuyor,peşinen hüküm verilmiş, yalnızca infazı kalmış sanki.

  HIZBULLAH - Secret Garden

  senin kurdugun destekledigin para silah verdigin,karakol bahcelerinde egittigin turkcu irkci sunni hizbullah teror orgutunun satirlarla kestigi insanlar geldimi aklina hic?

  KIM KI BUNLAR? - BABATURK

  bunlar herhangi bir devlet memurlari, vatan kurtaran saban degiller, meydan savasi kazanan aslanlar degiller. semdinlideki tapu kadastrodaki memurun esiti. tek farklari benim paramla alinan silahi tasiyan memurlar. Bunlar benim oyuma goz dikenlerdir. kodeslerde curusunler....

  DEVRAN DÖNDÜ ! - palenke

  JITEMCILERIN Katlettigi masumlar ne yazikki bu günleri göremedi.

  37 yil - palenke

  Bolca vaktin olacak icerde,katlettigin masumlardan af dilemen icin.

  CEKILEN ACILARIN GÖRÜLEN ZÜLÜMLERIN - palenke

  Yaninda bir hic 37 yil.

  Adalet mülkün temelidir. - Su Cemre Sim

  Bu davalarda hiçbir şey halka açıklandığı gibi değilidir.Bu dava da siyasidir,diğer siyasi davalar gibi.Unutmayalım ki,özel mahkemeler her zaman bir kanuna aykırılık bulur.Ama,önemli olan hukuka aykırılıktır.Bu davada suçlular ile muhalifler bir kazanda pişirilmiştir.Yassıada Mahkemeleri,12 Mart Mahkemeleri,12 Eylül Mahkemeleri gibi ,Ergenekon Mahkemeleri de Olağanüstü mahkemeler olarak tarihte yerini alacaktır.Gerçek suçlular yine postu kurtardı.Adalet başka bahara.