Arınç'ın siteminden sonra yan yana

Arınç'ın siteminden sonra yan yana
Arınç'ın siteminden sonra yan yana
Erdoğan ve Arınç öğrenci evleri ile ilgili tartışmanın ardından ilk kez yan yana geldi.

Atatürk 'ün vefat yıl dönümü nedeniyle Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu tarafından Milli Kütüphane'de anma töreni düzenlendi. Tören için önce TBMM Başkanı Cemil Çiçek, ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan salona geldi ve protokolün ön sırasında oturanlarla tokalaştı.

Cumhurbaşkanı Gül'ü beklerken Çiçek ile Erdoğan oturdukları yerde ağızlarını kapatarak bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 10 Kasım anma töreninde yan yana oturan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yardımcısı Bülent Arınç'a medya mensuplarının yoğun ilgi göstermesi üzerine, "Bu resim ve fotoğraflar sizleri kaydediyor." dedi. 

Deniz Zeyrek yazdı. "Arınç neden isyan etti? "


Ardından, Cumhurbaşkanı Gül ile birlikte Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, anma için salona geldi. Gül, protokolün önünde oturanlarla el sıkıştı, ardından gelen Arınç el sıkışmadan bir süre bekledi. Arınç, Gül'ün yerine oturduğu esnada kendisinin nereye oturacağı konusunda bir an tereddüt yaşadı. Arınç, koltukların üzerindeki isimlere baktıktan sonra Başbakan Erdoğan 'ın solundaki koltuğa oturdu.

CİHAN


  http://www.radikal.com.tr/116001511600156

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Beden Dili - verateyze

  GÜL Bunlari baristirdim diye seviniyor. Basbakan bunuda atlattim diye kabariyor. Sayin Arinc da siz sallayin basinizi, ben bilirim isimi diyor gibime geliyor. Siz ne dersiniz?

  O Cocuk kim ? - celal103

  Arkadaki Asker kimin oglu ?

  Ruzgar - celal103

  Firtinadan onceki son fotograf gibi gorunsede. Haktan hairlisi....

  siz sadece bakan değilsiniz bunu biliyoruz. - demlicay2011

  her konuda laf yetiştiren uzman birer laf üretim merkezi müdürüsünüz. alman japon fransız ingiliz mallarını tüketirken mutlumusunz. tüketim hegemonyası dünya lideri olmuş haberimiz yok. fransızlar uydunu atmassa kime atrtıracan. alman araba vermesse kimden alacan o güzelim arabaları he kimden. arabistandan mı. rabiadan mı? sizi gidi hazretleri ulu yüceler. utanmasanız iki rekatta bize kılın diyecksiniz.

  GÜZEL - pispor

  Haydi hep beraber; ağlamak yok gülmek var darılmak yok, gülmek var Düşmanlık yok, dostluk var Yarınlarda, yarınlarda seni sevmek var Yarınlarda, yarınlarda mutlu günler var

  Fotoğrafın Akla Getirdikleri - halukaka

  Şu fotoğrafa bakınca, HER NEDENSE, aklıma şey geldi, Tipik Türk Aile yapısı... Hani kadın kocasından dayak yer, babasının evine kaçar, sonra akrabalar araya girer, çifti barıştırır. Kadın evine döner, mutlu mesut fotoğraf verilir etrafa ve böylelikle KADININ TEKRAR DAYAK YEMESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLAMIŞ OLUR. Gönül ister ki kadınlar dayak yemesin tabi... Kadınlar özgül ağırlıkla uğraşacağına, normal bir birey olsun, dayak yediği yere dönmesin.