Arınç'tan CHP'li vekile tepki: 'Adama bakıyorum adam değil'

Arınç'tan CHP'li vekile tepki: 'Adama bakıyorum adam değil'
Arınç'tan CHP'li vekile tepki: 'Adama bakıyorum adam değil'
Twitter'da palalı saldırganın serbest bırakılmasını eleştirirken, Başbakan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'la ilgili de çirkin ifadeler kullanan CHP'li vekile bir tepki de Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan geldi.

Radikal.com.tr - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan'ın Twitter hesabından kendisi ve Başbakan Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan hakkında attığı tweet ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Palalı saldırganın serbest bırakılmasını eleştirirken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın kızı Sümeyye Erdoğan'la ilgili çirkin ifadeler kullanan CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, kendi partisinden de büyük tekpiler almıştı. CHP’li Yıldıray Sapan, “Biri çıkıp Sümeyye’nin kıçına palayla vursa ne olurdu acaba?” diye yazmış, ancak gelen tepkiler üzerine yazdığı tweet’i silme yoluna gitmişti.

Bülent Arınç, Twiter hesabından "CHP'li bir vekilin şahsıma, değerli evladıma ve sayın Başbakanımızın kıymetli kızına söylediği sözlerden dolayı şiddetle kınıyorum. Buna bir cevap vermek gerekir mi bilemiyorum. Çünkü; adama bakıyorum adam değil, söze bakıyorum söz değil. O yüzden işi gereğini yapması için; 2 değerli kız evladı olan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'na havale ediyorum" dedi.

CHP'li vekilin 'ayıp tweet'ine tepki