'Arızalı' sandalye parmak kopardı

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Demet Gürüz'ün, bir alışveriş merkezinde oturduğu sandalyenin metal bölümüyle tahta kısmı arasına sıkışan sağ el işaret parmağı koptu.

İZMİR - Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Demet Gürüz'ün, bir alışveriş merkezinde oturduğu sandalyenin metal bölümüyle tahta kısmı arasına sıkışan sağ el işaret parmağı koptu.
Kişilerarası İletişim Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Demet Gürüz geçen salı günü, öğle yemeği için Balçova'da bir alışveriş merkezine gitti. Gürüz, arkadaşı Doç. Dr. Müge Elden'le birlikte alışveriş merkezinin ortak kullanım alanındaki masalara yöneldi. İki eliyle tutup altına çektiği sandalyeye oturan Gürüz sağ elinde acı hissetti. Gürüz, sandalyenin oturak bölümü ile vidalandığı metal aksam arasına sıkışan sağ elinin işaret parmağının ucunun koptuğunu gördü. Gürüz, sandalyenin arasında kalan parmak ucunu da yanına alarak İzmir El ve Mikro Cerrahi Hastanesi'ne geldi. Burada Gürüz'ün kopan parmağı yerine dikildi. Gürüz alışveriş merkezine dava açacağını söylerken merkezin yöneticileri çok sayıda sandalye bulunduğunu, bir tanesinin oturağının gevşemesinin gözlerinden kaçtığını söyledi.


    http://www.radikal.com.tr/7392097392090

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.