Arkadaşı kompresörü makatına tutunca hastanelik oldu

Arkadaşı kompresörü makatına tutunca hastanelik oldu
Arkadaşı kompresörü makatına tutunca hastanelik oldu
Karaman'da bir plastik doğrama fabrikasında çalışan 39 yaşındaki H.Ş.T.'nin iş arkadaşı 42 yaşındaki R.H. ile havalı kompresörle şakalaşması hastanede bitti. İddiaya göre, H.Ş.T., R.H.'nin makatına havalı kompresörün tabancasını tuttu.

KARAMAN'DA - İddiaya göre H.Ş.T. şakalaşırken, R.H.'nin makatına havalı kompresörün tabancasını tutması nedeniyle bağırsakları hava basıncıyla yırtılan R.H. hastaneye kaldırıldı. H.Ş.T. de polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, dün saat 20.15'de Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir plastik doğrama fabrikasında meydana geldi. H.Ş.T. ve R.H. bitimi iddiaya göre şakalaşmaya başladı. Şakalaşmanın dozunu artıran H.Ş.T., iddiaya göre havalı kompresörün tabancasını R.H.'nin makatına tutması sonucu, R.H.'nin karnında şişme oldu. Karnı biranda havayla dolan R.H., H.Ş.T. ve diğer iş arkadaşları tarafından otomobille Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bağırsaklarına hava dolduğu ve yırtılmaya meydana geldiği saptanan R.H., ameliyata alındı. R.H.'nin ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Polise ilk olarak R.H.'nin havalı kompresörün tabancasını üzerine düştüğünü belirten iki arkadaş, daha sonra şakalaştıklarını itiraf etti. H.Ş.T. de polis tarafından gözaltına alındı. (MUAMMER ŞEN / DHA)


  ETİKETLER:

  Hava

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  plastik

  http://www.radikal.com.tr/133781513378151

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BU ŞAKA İLK KEZ YAPILMIYOR - mahmutkuzu

  Daha önce de yapmışlardı bu şakayı. Eğer yapan aynı adam değilse, korkarım bu topraklarda bilmediğimiz bi adet olabilir. Makata kompresör sokularak şakalaşılması araştırılsın lütfen. Unutulmaya yüz tutmuş eski biradetimizse de bilelim.