Artık bir Radikal bir de Radikal Artı var

Artık bir Radikal bir de Radikal Artı var
Artık bir Radikal bir de Radikal Artı var
Yeni Radikal dijital medyada yeni bir sayfa açtı. Gündemdeki en sıcak gelişmeler, anında ekranınızda. Daha da fazlasını isteyenler için ise Radikal Artı var.

Radikal’in yeni yüzü, dijital medyanın hızını seven ancak haber seli içinde kaybolmak istemeyen okurlar için hazırlandı. Radikal’in ana sayfasında ‘5x5 Haber Alanı’ mantığıyla gündemi daha kolay takip edebileceğiniz bir yüz yaratmaya çalıştık. ‘Büyük görünüm’ seçeneği ile tüm haberlere farklı bir açıdan bakmanızı istedik.
Ayrıca ana sayfa alt bölümdeki kişiselleştirilebilen kategorilerle Radikal’in içerik zenginliğini size en özelleştirilmiş hali ile sunmayı hedefledik. Sosyal Medya bağlantılarını ve ilişkilerini maksimum seviyede haber ve yayıncılığımıza entegre etmeye çalıştık. 

Bir günde 5 dijital baskı 

Yaptığımız en büyük yeniliklerden biri; ikili ana sayfa yapısını okuyucularımıza sunmak oldu. Ana sayfa gündemi sizinle birlikte takip eden bir Radikal’i ortaya koyarken Radikal Artı, günde 5 kez güncellenen bir dijital deneyim yaşatmak üzere tasarlandı.
Radikal’in profesyonel yazıişleri kadrosunun sizler için haberleri derinlemesine incelediği ve tüm detayları ile sunmaya çalıştığı Radikal Artı ile gündem karmaşasından sıyrılıp gerçek bir dijital deneyim yaşatmak için yola çıktık.
Radikal Blog yazarlarımıza ana sayfa ve Radikal Artı’da yazarlarımız ile birlikte aynı bölümde yer vererek Radikal dünyasının yazar ve fikir zenginliğini ön plana çıkarmaya çalıştık. 

Kusurumuz yok mu? Var... 

İlk günümüzde sosyal medya üzerinden büyük oranda pozitif geri bildirim alırken; aynı zamanda birtakım hatalarımızı da bildiren geri dönüşler aldık. Bunların arasında yapılan en önemli eleştiri akıllı telefonlar ile ilgiliydi. 15 gün içinde mobil sitemiz yayında olacak. Ocak sonu itibariyle de iPhone ve Android native uygulamamızı hayata geçireceğiz.