Aşk, vahşete dönüşünce...

Gaziantep'te, Mustafa P. ile amca kızı G.P., evlenmelerine karşı çıkan aileyi yaktı. İki genç, önce G.P.'nin altı, yedi ve dokuz yaşındaki kardeşlerini uçurumdan attı; sonra birlikte intihar etti.

GAZİANTEP - Babasının evlilik izni vermediği G.P., sevgilisi olan amcasının oğlu Mustafa P. ile birlikte önce üç kardeşini öldürdü ardından iki sevgili intihar etti.
Şahinbey ilçesine bağlı Sarıkaya Köyü'nde yaşayan Cuma P. iki yıl önce eşi Rahime P'nin kanserden ölmesi üzerine dört çocuğu ile birlikte Gaziantep'e göç etti. Ailenin en büyük çocuğu olan 17 yaşındaki G.P. ile madde bağımlısı olduğu ileri sürülen 19 yaşındaki amcasının oğlu Mustafa P. evlenmek istedi. Cuma P. ise çeşitli suçlardan sabıkası olduğu belirtilen Mustafa ile kızının evlenmesine izin vermedi.
İki sevgili bunun üzerine korkunç bir plan kurdu. G.P., yanına kardeşleri altı yaşındaki F. yedi yaşındaki R. ve dokuz yaşındaki H.'yi de alıp Mustafa ile birlikte önceki gün bir minibüsle köyleri Sarıkaya'ya geldi. Genç kız yakınlarına Sarıkaya Köyü'ne adını veren kayalıklarda piknik yapacaklarını söyleyerek üç kardeşi ve Mustafa ile buraya çıktı. Geceyi kayalıklarda geçiren iki sevgili sabah olunca korkunç planlarını uygulamaya koydu ve çocukları sırayla 80 metre yüksekliğindeki kayalıklardan aşağıya attı.
Çocukların çığlıklarını duyan köylüler dışarı çıktıklarında, G. P. ve Mustafa P.'nin de el ele tutuşarak kayalıklardan atladığını gördü. Hemen kayalıklara giden köylüler beş cesetle karşılaştı. Kayalıklarda Mustafa P.'nin not defteri bulundu. Defterde, "Birbirimizi çok seviyoruz.
Ama sizler bizi anlamadınız. Biz öldüğümüzde bu çocuklara kimse bakamayacağı için kardeşlerimi de kayalıktan aşağıya atmak zorundayız. Üzgünüz" yazdığı öğrenildi. Cesetler dün yapılan otopsinin ardından Gaziantep'teki Yeşilkent Mezarlığı'nda toprağa verildi. (dha, aa)


    http://www.radikal.com.tr/7469827469820

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.