Asker yardım elini uzattı

Asker yardım elini uzattı
Asker yardım elini uzattı
Taksimde çıkan olaylarda gruba biber gazı ile müdahale edilirken, askerlerin göstericilere gaz maskesi dağıttığı görüldü

 Taksim Gezi Parkındaki ağaçların kesilmesini engellemek için 4 gündür eylem yapan göstericilere bu gün de müdahale edildi. Müdahale sırasında polis biber gazı ile grubu dağıtmaya çalışırken, askerlerin bulundukları yerden göstericilere maske dağıttıkları görüldü.


  ETİKETLER:

  Eylem

  ,

  müdahale

  http://www.radikal.com.tr/113581211358127

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Fark - brotherlouie

  Bu işi para karşılığında yapan ile gönül için yapan arasında ki fark budur. Tebrik ediyorum.

  orada gezerken - erkan8591

  çocuklarınıza bir masal anlatın. onlar da kendi çocuklarına anlatsınlar. gezi parkında oturmanın bedeli günlerce gaz yiyen yürekli insanlardır. o insanlara sevgiler, saygılar...

  Tahrir-Taksim - vancetti

  Dünde yazmıştım, sakın Türkiye'nin Tahrir'i olmasın diye. Evet Taksim artık Türkiye'nin Tahrir'i. Kutlamak lazım sayın Başbakanı, bu bir yetenek meselesi, CHP-MHP-BDP- Solcu,Sağcı,Kürt,Türk, Dindar,Ateist,Travesti, Tiyatrocu-Müzisyen,Sendikacı, hepsini bir çatı altında toplamayı başardınız. Suriye'de çuvalladınız, Taksimde'de. Her ne kadar inanmasam da, Sultan olmadığınızı umarım kavramışsınızdır. Türkiye toplumunuın kendine olan güvenini arttırdınız. Türkiye artık eski Türkiye olmayacak. Gelin geç olmadan istifa edin. Aynı şeyleri Siz daha dün Esad'a söylüyordunuz. Farkınızı halkımıza anlatırsanız bizi mutlu edersiniz. Esad halkını kurşunla vuruyor, siz Gazla.

  Soruşturma açılsın :) - tedirgin1

  Kesin yarın bu asker hakkında sorşturma açılır ve silivrinin yolunu tutar vah garibim inaslığımı yapayım derken askerliğini yaktı haberi yok. sen kim oluyorsun da tayyip beyin sıktırdığı gazdan milleti korumaya çalışıyorsun. !!!!

  BİR İŞARET Mİ - pispor

  eğer asker elini halka uzattıysa bu öyle hafife alınacak bir olay değildir.bu demektir ki halk hükümetin istifasını istiyor.ülkede işler iyi gitmiyor.

  Umutlar yeniden yeşerdi - velmas75

  Askerden yardım eli görmeye hasret kalan muhalefetin, yarında darbe yaparlarmı diye umut etmesi doğaldır.

  ... - leonefa

  burda yorum yazanların birçoğu PKK meselesinden ve CIA menşeili istisna paşamız Kenan Evren'in 1980'de yaptıklarını genelleyip nefret etse de asker esasen herşeyin zirvesidir,an itibariyle itibarsızlaştırılmış,saygınlığı ayaklar altına alınmış olsa da,ortalık vaveyla inliyor; O kulak tıkamaz..aç kalana yemeğini susuz kalana suyunu verir.. Org. Özel ideolojiye itaatsizlik yapan bu İNSAN yürekliyi yarın Şemdinli'ye sürse de o yapacağından geri durmaz. zira ruhunu Mustafa Kemal Atatürk vermiştir o kurumun.