Askerden sonra tarihi kıyafetli polisler sahnede

Askerden sonra tarihi kıyafetli polisler sahnede
Askerden sonra tarihi kıyafetli polisler sahnede
Polis teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Ankara'da düzenlenen törende tarihi kıyafetli polis sürprizi yaşandı. Davetliler salona girerken tarihi kıyafetli polisler karşıladı.

RADİKAL-Polis teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Ankara ’daki tören ilginç görüntülere sahne oldu.Polis Akademisi'nde tören düzenlendi. Davetlileri, törenin yapılacağı salona girişlerinde Osmanlı dönemine ait polis kıyafetleri giyen memurlar karşıladı. Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile diğer davetliler tarihi kıyafetli polislerin arasından yürüyerek salona girdi. Bu fotoğraf akıllara Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen törenlere katılan tarihi kıyafetli askerleri getirdi.

Akdoğan törenle ilgili düşüncelerini Twitter'daki hesabından aşağıdaki ifadelerle paylaştı: "Şanlı bir gelenekten gelen Emniyet Teşkilatımıza nice yıllar diliyorum, Rabbim muhafaza eylesin."

 


  http://www.radikal.com.tr/133312513331259

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - user1065599

  ya ya ya şa şa şa padişahım çok yaşa....

  ... - user1022763

  bir şeylerin hazırlığını yapıyorlar belkide, bu ülkede artık halk önce bazı şeyleri kanıksattırılıp daha sonra o istekler gerçekleştiriliyor, biz de film izler gibi izliyoruz sadece...

  BORNOZOĞULLARI DA ORADA! - Ali Karatay

  Yalnız bizim İbo'yu, Deli İbo'yu göremedim, başka bir programı vardı zar.

  ilkokul musameresi - ohabey

  Topladiginiz vergiyi bos islere haraciyorsunuz bari yuzunuze gozunuze bulastirmayin.

  Uzay Çağı :) - anarshit

  Uzay çağındayız doğru da, Star Wars'da da kıyafetler aynı böyle. Nasa dedi ya ''Uzaylılarla yakında kaşılaışacağız'' diye. Belki de ona hazırlık yapıyorlardır. :))))))

  Çok komiksiniz.... - citizen

  Tam maskaralık... Oldu olacak CB bı ve bakanlar da bu maskaralığa uygun giyinseler de tam olsun gösteri...

  El gider Mersine biz gideriz tersine - user617768

  Nedir bu ya. Neyin göstergesi. Kurumlar gerilesmek icin bir birleri ile yarisir oldu. Yakinda yarhgiyida "KADI" seklinde görürseniz sasmayin. Uzay caginin, teknolojinin en üstün evresinin yasandigi bu dönemde bu tür arzularin histeri bir sekilde artiyor olmasi yeni türkiyenin gidecegi yoluda net bir sekilde bizlere gösteriyor. Istemiyoruz, geriye gitmeyi, cagin gerisinde kalmayi istemiyoruz. Sizler bu arzu ile yanip tutusuyorsaniz, bakin kardesleriniz orada, gidin oraya sizde rahat edin bizde. hem orada aciktiginizda esinizide yiyebilirsiniz, hem orada dünya yuvarlak ve günesin etrafinda dönmyür, sabit ve düz halde. Müspet ilim dersleri orada yok. Fizik, kimya matematik vs olmayacak. Alayiniz oraya gidin, ki yeni cagdas türkiyenin önü acilsin.Yeter yahu, her allahin günü karabasanlarla uyanmak zorundamiyiz!!!