Atatürk büstünü çaldılar!

Atatürk büstünü çaldılar!
Atatürk büstünü çaldılar!
AĞRI'nın Doğubayazıt İlçesi'nde bir okulun bahçesinde bulunan Atatürk büstü kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı.

Barış Mahallesi’ndeki Şehit Öğretmenmen Gürhan Yardım İlkokulu ve Ortaokulu bahçesinde bulunan Atatürk büstü, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı. Sabah okula gelen ve Atatürk büstününün yerinde olmadığını gören hizmetliler okul yönetimine haber verdi. Durumun polise bildirilmesinin ardından güvenlik kamera görüntüleri incelendi. Güvenlik kamerasından yola çıkan polis, büstü çalanların peşinde düştü. Görgü tanıklarının iddialarına göre okula motosikletle gelen iki kişi büstü yerinden söküp tekrar motosiklete binerek hızla olay yerinden uzaklaştılar. Polis olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. (DHA)


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  şehit

  ,

  haber

  ,

  Sabah

  ,

  Okul

  ,

  güvenlik

  http://www.radikal.com.tr/116510411651041

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Amaç ? - Muhammet Sami Bayram

  Yorum yapılamayacak kadar enteresan, düşündürücü, metaforik ve bir o kadar istemsiz olarak güldüğüm bir fotoğraf karesi, haber. Mesela Fidye için kullanacak olabilirler ; '' Atatürk elimizde .. '' . Çok sevmiş olabilirler '' Atamın yeri benim evim '' diye düşünülebilir, '' Ben daha güzelini yapar, sonra getirir buraya dikerim '' düşüncesi de olabilir. Yani bazen bazı şeyler yapılır ve haber olur ya, gerçekten '' amaç ne ? '' diye sorarsınız hem habere, hem olaya. Güzel memleketim güzel insanları bir çok şey düşünmüş olabilir velhasıl.