Ateistler bunu da yaptı: Çorba dağıttılar!

Ateistler bunu da yaptı: Çorba dağıttılar!
Ateistler bunu da yaptı: Çorba dağıttılar!
İstanbul'da evsizlere çorba dağıtan Şevkat-Der'e Ateizm Derneği de destek oldu. Dernek, Şevkat-Der ile birlikte İstanbul'da çarşamba günleri çorba dağıtımına yardımcı olarak, evsizlere ve yemek bulamayan insanlara destek oluyor.

RADİKAL - Şevkat-Der, İstanbul 'daki evsizlere ve yemek bulamayan insanlara destek olmak için çorba dağıtımı yapıyor. Çorba dağıtımına çarşamba günleri Ateizm Derneği de yardımcı oluyor. Etkinliklerine “Sizin için çorba seferberliği” sloganını kullanan dernek, yardımda bulunmak isteyenlere şu çağrıda bulundu: “Sonraki dağıtımlarda sen de aramızda olmak istersen iletisim@ateizmdernegi.org.tr'ye isim ve telefonunu bildirmen yeterli.”

Twitter hesabından çorba dağıtımından fotoğraflar paylaşan dernek, emeği geçenlere de teşekkür etti. (dha)


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  İstanbul

  ,

  Yemek

  ,

  çarşamba

  http://www.radikal.com.tr/141530314153031

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Şefkat Der bunu hep yapıyor! - user569923

  Evsizler evi yapınca haber olmuyor, maksat haber olsun laf olsun diye ateizm derneği etkinliğe katılınca haber yapıyorsunuz ki bu da iki yüzlü medyanın ayıbıdır. Evet Şefkat Der her akşam çorba dağıtıyor, evsiz insanlara kalacak yer, giyecek, yiyecek, tıbbi imkanlar sağlamaya çalışıyor ve bunu yıllardır yapıyor ama nedense bir gün olsun haber olmuyor neden?