Av tüfeği ile iki arkadaşını da vurdu

Av tüfeği ile iki arkadaşını da vurdu
Av tüfeği ile iki arkadaşını da vurdu
Aksaray'da terk edilmiş bir binanın önünde ateş yakıp oturan üç arkadaş arasında tartışma çıktı. Feyzullah K., Uğur Ü. ve Leyla S.'yi av tüfeğiyle ateş edip öldürdü. Ardından da polisi arayıp haber verdi.

AKSARAY - Aksaray'da 30 yaşındaki Feyzullah K., terk edilmiş bir binanın önünde birlikte ateş yakıp içki içtiği arkadaşları 30 yaşındaki Uğur Ü.'yü ve 18 yaşındaki Leyla S.'yi, av tüfeğiyle ateş edip öldürdü. Sonra da polisi arayıp haber verdi.

Olay, bugün saat 07.00 sıralarında Ihlara Yolu Kireçlik Mevkii'nde terk edilmiş bir binanın önünde meydana geldi. İddiaya göre Feyzullah K., arkadaşları Uğur Ü.  ve Leyla S. ile birlikte otomobille Kireçlik Mevkii'ne gidip terk edilmiş binanın önünde ateş yakıp oturdular. Ardından grup arasında belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Feyzullah K., av tüfeğiyle Uğur Ü. ve Leyla S.'nin üzerine ateş açtı. Hızla olay yerinden uzaklaşan Feyzullah K., polisi arayıp iki arkadaşını tüfekle yaraladığını belirtti. Feyzullah K., olay yerinin yakınında polise teslim oldu. İhbarın üzerine terk edilmiş binanın önüne giden sağlık görevlileri iki kişinin yaşamını yitirdiğini saptadı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (Hasan BÖLÜKBAŞ/DHA)


  ETİKETLER:

  Aksaray

  ,

  haber

  ,

  Bugün

  ,

  Soruşturma