Avcılar'da esnaf sokağa indi!

Avcılar'da esnaf sokağa indi!
Avcılar'da esnaf sokağa indi!
Avcılar sahilinde bulunan restoran ve kafelerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kapatılacağını öne süren işletmeciler ve çalışanlar bu duruma tepki göstermek için E-5'i trafiğe kapattı

İSTANBUL - Sahilde bulunan 26 kafe ve restorana İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından tahliye kararı çıkarılması, işletmecileri ve çalışanları ayaklandırdı. Yaklaşık 50 kişi, bu duruma tepki göstermek için yürüyüşe geçti. Ellerindeki pankartlarla yürüyen kalabalık gurup E-5 Karayolu’nu trafiğe kapattı. Burada pankartları açan kalabalık, bir süre yolda bekledi. Bazı sürücüler yolu kapattıkları için kalabalığa tepki gösterdi. Grup, daha sonra metrobüs yoluna geçerek burada bir süre eyleme devam etti. İşletmeciler restoran ve kafelerin kapatılması halinde burada çalışan birçok kişinin mağdur olacağını dile getirdi. Yaklaşık 10 dakika yolu trafiğe kapatan kalabalık, eylemine son verince trafik normale döndü.  (dha)


  http://www.radikal.com.tr/112263011226302

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  avcılar'da esnaf sokağa indi hk. - fgemak

  sahili kapatan gazino ve kafeteryalar kamunun malı sahillerden insanların ücretsiz yararlanma hakkını kendi çıkarları için ellerinde alıyorlar, gazino sahiplerinin tepkilerini toplum yararı için haksız buluyoruz, büyük yehir belediyesinin uygulamaları yerinde bir çalışmadır diye düşünüyoruz.

  avcılar sahili - gelil

  geçmiş dönemlerde avcılar sahili tamamen halka açık bir alandı,herkes ailece gidip vakit geçiriyorlardı,chp ideolojisine sahip zihniyetin belediye yönetimine sahip olmasından sonra tüm sahil kendi yandaşlarına peşkeş çekilerek bugünkü hale getirildi,aklınıza gelen her türlü entrikalar burada mevcut,otoparkçılar,çeteler burada sayamıyacağım daha bir çok kirli işler hep burada mekan tutmaktadırlar,ne yazık ki bugünkü belediyede bunlarla göz yummaktadır,tüm sahillerin tamamının halka açık olmasını bir vatandaş olarak arzu etmekteyim,böylelikle o pis yapılanmaların önüne geçilmiş olur.