AVM tavanı çöktü!

AVM tavanı çöktü!
AVM tavanı çöktü!
Isparta kent merkezinde bulunan 2 katlı IYAŞ Park Alışveriş Merkezi'nin alçıdan yapılma tavanı çöktü.

RADİKAL - Isparta kent merkezinde bulunan 2 katlı IYAŞ Park Alışveriş Merkezi'nin alçıdan yapılma tavanı çöktü. Olay yerine çok sayıda sağlık, itfaiye ve AFAD ekibi sevk edildi. İlk belirlemelere göre 4 kişi hafif şekilde yaralandı.

IYAŞ Genel Müdürü Adem Demiralay, alışveriş merkezinin yeme içme bölümündeki asma tavanın yağış nedeniyle etkilenerek düştüğünü bildirdi.

Olay sırasında yeme içme ünitesinde bulunan 4 kişinin çeşitli yerlerinden yaralandığını belirten Demiralay, yaralıların ayakta tedavi edildiğini kaydetti.

Alanda gerekli incelemelerin yapıldığını dile getiren Demiralay, "Saat 14.15 sıralarında yağıştan etkilenen asma tavan düşmüş, hamd olsun ki ciddi bir yaralanma ya da can kaybı yok. Orada bulunan 4 vatandaşımız ya elinden ya sırtından sıyrıklar almışlar, onlar da ayakta tedavi edildiler" dedi.

Demiralay, alanda temizlik çalışmalarının başladığını belirtti. (DHA)

TAVAN PARÇA PARÇA ÇÖKTÜ

Olaya tanık olan bir vatandaş da Ajans 32 internet sitesine yaptığı açıklamada, "Parça parça tavan çökmeye başladı. Önce deprem oluyor sandık, kaçışmaya başladık. Ağır malzeme olsa sonuç çok ağır olurdu. En az 100 kişi falan vardı. Hepimiz kaçıştık. Bu olay akşam saatlerinde ya da yarım saat önce meydana gelseydi çok daha kalabalık olurdu. Halen daha olayın şokunu yaşamaktayız" dedi.

Twitter ve Facebook için kapatma kararı!

Kaş'ta sel felaketi

Kendisine hakaret eden şoföre el bombası attı