AVM'de 4'üncü kattan düşerek can verdi

AVM'de 4'üncü kattan düşerek can verdi
AVM'de 4'üncü kattan düşerek can verdi
Sakarya'nın metropol ilçelerinden Serdivan'da bir alışveriş merkezinin 4'üncü katındaki korkulukların üzerinden düşen bir erkek, ilk katın zeminine çakıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan kişi yaşamını yitirirken, polis olayın intihar olma ihtimali üzerinde duruyor.

RADİKAL- Serdivan İlçesinde kısa bir süre önce açılışı yapılan bir alışveriş merkezinde saat 15.00 sularında meydana gelen olayda iddialara kimliği öğrenilemeyen 35 yaşlarında bir erkek , alışveriş merkezinin 4'üncü katından ilk katın zeminine düştü. Alışverişe gelenleri şok eden olayda yere çakılan kişi kanlar içerisinde kaldı. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolda ağır yaralı olduğu belirlenen kişi, ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan ve üzerinden kimlik çıkmayan kişi, doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

İNTİHAR İHTİMALİ ARAŞTIRILIYOR

Polisin kişinin kimliğini belirlemek için parmak izi örneği alındı. Şahsın cansız bedeni otopsi için İstanbul İstanbul Adli Tıp Kurumu'na kişinin intihar etmiş olabileceği ihtimalini de araştıran polis, alışveriş merkezindeki güvenlik kameralarını da incelemeye aldı.

(Aziz GÜVENER/ADAPAZARI-DHA)