AVM'nin ışığında penis gördüler!

AVM'nin ışığında penis gördüler!
AVM'nin ışığında penis gördüler!
Antalya'daki AVM'deki ışık oyunlarını 'penise' benzeten bazı vatandaşlar muhtara şikayette bulundu. Muhtar, konuyu Antalya Valiliği'ne iletti!

Antalya Tahıl Pazarı Mahallesi Şarampol Caddesi üzerinde kısa süre önce faaliyete geçirilen dev alışveriş merkezine ait binanın üzerindeki ışık oyunları kriz yarattı. Hurriyet.com.tr'den Salih Uzun'un haberine göre, binanın üzerinde hareketli ışık oyunları ile yansıtılan şekillerin müstehcen olduğunu savunan bazı vatandaşlar Tahıl Pazarı Muhtarı Bayram Korkmaz’ı arayarak şikâyetçi oldu.


BİR ŞEYLER YAP MUHTAR!


Bina üzerindeki şekillerden rahatsız olan bazı vatandaşların kendisine telefonla ulaştığını belirten Muhtar Korkmaz, “Muhtarlığı arayıp, ‘Binadaki hareketli şekiller penise benziyor rahatsız oluyoruz. Bir şeyler yap muhtar’ diyerek yardım istedi. İlk telefonda işletiliyorum sandım” diye konuştu.


VALİLİĞE YOLLADIM


Muhtarlığı süresince buna benzer bir şikayet almadığını belirten Korkmaz, “Alışveriş merkezi ile ilgili böyle bir şikayet alacağım aklıma gelmezdi. Zaten bu şikayeti mantıklı da bulmadım. Ama vatandaşımızı Antalya Valiliği ve Kaymakamlığa yönlendirdim. Ben böyle bir konuyla ilgi bir şey yapamam” dedi.


ESNAF YORUMLADI


Bölge esnafı ise binada kullanılan ışık oyunlarının son derece estetik olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Bazı garip şekiller gerçekten var. Fakat genel anlamda dikkat çekici ve güzel bir bina yaptılar. Bazı arkadaşlarımızın hayal gücü fazla çalışıyor sanırım.” ( Hürriyet )


  http://www.radikal.com.tr/1164682116468216

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Normal - akrep93

  Bir fotografin (kim hakli kim haksiz derdim degil basan gazete o niyetle olsa da olmasa da basbakan danismaninin aklina hemen cinsellik çagristiriyorsa hakikaten bu topraklarda ciddi problemimiz var demek ) bile seks çagristirdigi bir ülkede milletin bunu penise benzetmesi normal,sonuç olarak büyük çogunlugunun beyninin cinsel organiyla yer degistirdigi topraklar burasi.

  AVM nin ışığında...... - kadıköylüattila

  Hah hah haaaaaaaaaa valla çok hoşuma gitti. Ömürsünüz milletim. :))))

  Ağaç utanıyor - muraterdogn

  Muhtemelen şuan bu algıyı yaratan kişi/kişlere oksijen veren ağaç yaprağı adına utanıyor! İsraf

  yeni seviye - melotti

  hamile kadın görünce tahrik olup 'bu halde sokağa çıkmasın' diyen bir zihniyetin ışıktan penis görmesi de sapkınlıkta seviye atladığının göstergesidir...tebrikler

  kaos - momentum

  Göz, el ve penis: Ben bu karşılaştırmayı anlayamadım: En azından göz ve el, donla gizlenmiyor. Onlar hep açıktaydı. Ama öbürü örtüsünden sıyrılınca insanda bir ürküntü hissi oluyor, doğru. Biraz sabırlı olun. Öyle her şey birden bire olmyor, biraz vakit alacak bunlar. Yine de, göz için söylenenleri penis için de söylemek zor: ela renkli, kömür karası, şehla bakışlı, kalem kaşlı, lal kirpikli.

  .. - solidarnosc

  haftaya penguen'de ohannesburgerler bolumunde goruruz artik bu manseti

  ... - k-a-o-s

  ne arızalı kafalar var ya,gördükleri her şeyi penise benzetebiliyorlar,ya kaldı ki penise benzeyebilir de,göze,ele benzeyince problem değil de penis mi zorunuza gidiyo?