Avukatı: Rıza Sarraf hastaneye sevk edilebilir

Avukatı: Rıza Sarraf hastaneye sevk edilebilir
Avukatı: Rıza Sarraf hastaneye sevk edilebilir
Rıza Sarraf'ın avukatı, müvekkilini ziyaret ettikten sonra açıklama yaptı: Sağlık sorunlarını kontrol altına almaya çalışıyoruz, belki hastaneye sevkini isteyeceğiz

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanan Rıza Sarraf'ın avukatı Şeyda Yıldırım, müvekkilini ziyaret etti. Av. Yıldırım, konu ile ilgili hurriyet.com.tr'ye yaptığı kısa açıklamada, sağlık sorunları yaşadığı açıklanan Sarraf'ın hastaneye sevkini isteyebileceklerini söyledi.

Av. Yıldırım, ziyaret sonrası, hurriyet.com.tr'nin soruları üzerine yaptığı kısa açıklamada "Durumu (Reza Sarraf) iyi. İki kez görüştüm. Sağlık sorunlarını kontrol altına almaya çalışıyoruz; bakalım. Ne olacağımız belli değil. Belki de yer değişecek. Şimdilik birşey şok. Sağlık sorunları ile ilgili kendi doktorlarının daha önce yaptıkları tahlilleri vardı. Ona bakıyoruz. Onlara göre belki hastaneye sevkini isteyeceğiz" dedi.

Av. Yıldırım, Nesim Malki cinayeti hükümlüsü Erol Evcil'in yanı sıra Alaattin Çakıcı'nın da avukatlığını üstlenmişti. Av. Yıldırım, Reza Sarraf'ın eşi Ebru Gündeş'in yanı sıra Seda Sayan'ında avukatlığını üstlenmişti.

Metris 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Rıza Sarraf’ın avukatı Şeyda Yıldırım'ın ardından ziyaretine annesi, babası ve kız kardeşi geldi. Cezaevi’ne saat 13.30 sıralarında gelen aile saat 15.30 sıralarında ayrıldı.

Uğur CAN (İSTANBUL, DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116785911678591

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  INSAN ZENGIN OLUNCA - pispor

  Hele hele dolar milyarderi olunca avukatı da ünlü oluyor zavallı Kürt halkının siyasetçileri para desen yok avukat desen tutacak paraları yok hastane desen yüzlercesi hapislerde ölümü bekliyor batsın bu adalet kürde ayrı Türk'e ayrı dolarcıya ayrı böyle adalet olmaz olsun